اخبار

رئیس واحد نی ریز: خون این شهید عزیز، فرهنگ شهادت طلبی را در جامعه نهادینه کرد.

خبرگزاری آنا: دکترسید محمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در دیدار با رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز ضمن عرض تسلیت و تبریک به مناسبت شهادت شردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابراز داشت: فرهنگ شهادت‌طلبی یک سرمایه اجتماعی است و خون این شهید عزیز، فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی را در جامعه ما و بلکه در کل منطقه بیش از پیش نهادینه کرد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: دانشجویان باید با مجاهده علمی، انتقام خون شهید سلیمانی را بستانند.

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و اعضای هیات رئیسه این واحد دانشگاهی در دیدار با فرمانده سپاه پاسداران ناحیه نی ریز با عرض تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همه ملت به ویژه پاسداران عزیز گفت: اساتید و دانشجویان باید در میدان علم و دانش با جدیت تلاش کنند و با پیکار و مجاهده علمی، انتقام خون شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی و همرزمانش را بستانند.

ادامه مطلب

فرمانده سپاه نی ریز: آمریکاییها نشان دادند از نظر فناوری نظامی، پوشالی هستند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از نی ریز، در این مراسم سرهنگ محمدمهدی درستکار فرمانده سپاه پاسداران ناحیه نی ریز با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی شهید سپهبد سلیمانی از جمله شجاعت وی گفت: واقعاً این شهید عزیز یک سرمایه برای اسلام بود و دیدید که مقام معظم رهبری در نمازی که بر پیکر مطهر این شهید خواندند چه عبارات پرمعنایی را به کار بردند و اشک حضرت آقا به خاطر این مجاهد نستوه جاری شد.

ادامه مطلب

لغو امتحانات روز سه شنبه ۱۷ دی ماه در واحد نی ریز

بر اساس اعلام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، کلیه امتحانات دانشگاه ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه ۱۷ دی ماه جهت شرکت گسترده دانشجویان و اساتید در مراسم تدفین سردار سرافراز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی لغو می گردد و کلیه امتحانات این روز به روز ۲۹ دی ماه در همان ساعات موکول می گردد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: پیشرفت‌های اخلاقی و علمی جامعه در گرو وحدت حوزه و دانشگاه است.

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در دیداری که با برخی روحانیون حوزه‌های علمیه نی ریز به مناسبت ۲۷ آذر ماه سالروز وحدت حوزه و دانشگاه داشت، لازمه موفقیت و رشد کشور را در پیوند، همدلی و همگامی روحانیون و دانشگاهیان دانست.

ادامه مطلب

رئیس‌السادات تاکید کرد: ضرورت پویا و فعال سازی نریبون‌های آزاد دانشجویی در دانشگاه‌ها

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع " اعتراض یا اغتشاش " با محوریت حوادث اخیر به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و با همکاری و مشارکت فعال بسیج دانشجویی و کانون هلال احمر، روبه روی دانشکده علوم انسانی و با حضور و استقبال دانشجویان برگزار شد و دانشجویان ضمن استقرار در پشت تریبون به ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل و حوادث اخیر پرداخته و به تفاوت‌های آشکار اعتراض و اغتشاش اشاره کردند.

ادامه مطلب

رئیس‌السادات تاکید کرد: رسالت خطیر دانشگاه در پاسداشت نام و یاد شهدای دانشجو/ منش و سیره شهدای دانشجو گنجینه طلایی سبک زندگی اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به همراه هیات رئیسه و جمعی از کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو در گلزار مطهر شهداء، حاضر شدند و ضمن گلباران و عطرافشانی قبور شهدای دانشجو و قرائت فاتحه، یاد و نام شهدای دانشجو و طلاب شهید را گرامی داشتند.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز خبر داد: آغاز ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز در ۱۴ رشته کارشناسی ارشد

سیدمحمدرضا رئیس‌السادات در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از شروع به ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از طریق سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org خبر داد و افزود: کلیه افرادی که قصد دارند در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ادامه تحصیل دهند باید از طریق این سایت نسبت به انتخاب مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۲۵ آذر ماه اقدام کنند.

ادامه مطلب