برگزاری همایش ایدز، آشنایی و راههای پیشگیری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

۱۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۰ کد : ۱۰۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۱۶
برگزاری همایش ایدز، آشنایی و راههای پیشگیری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا: به همت کمیته بانوان فرمانداری شهرستان نی ریز و با همکاری و مشارکت مراکز آموزش عالی و اداره بهزیستی شهرستان، همایش " ایدز، آشنایی و راههای پیشگیری " در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز در این همایش ، دکتر طراوت و صادقیان از کارشناسان و مشاوران اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان به راههای انتقال بیماری ایدز اشاره نمودند و ضمن بیان لزوم آگاه سازی جوانان به پرهیز از راههای پر خطر ، آمارهایی در این زمینه ارائه دادند و به موارد پیشگیری از این بیماری پرداختند.
 
 برگزاری همایش ایدز، آشنایی و راههای پیشگیری

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: به همت کمیته بانوان فرمانداری شهرستان نی ریز و با همکاری و مشارکت مراکز آموزش عالی و اداره بهزیستی شهرستان، همایش " ایدز، آشنایی و راههای پیشگیری " در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا  از نی ریز در این همایش ، دکتر طراوت و صادقیان از کارشناسان  و مشاوران اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان به راههای انتقال بیماری ایدز اشاره نمودند و ضمن بیان لزوم آگاه سازی جوانان به پرهیز از راههای پر خطر ، آمارهایی در این زمینه ارائه دادند و به موارد پیشگیری از این بیماری پرداختند.


نظر شما :