افتخاری دیگر برای دانشگاه آزاد اسلامی : انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان محقق سازمان جهانی گردشگری( UNWTO )

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۰ کد : ۱۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۷۸
افتخاری دیگر برای دانشگاه آزاد اسلامی : انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان محقق سازمان جهانی گردشگری( UNWTO ) خبرگزاری آنا : عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه مدیریت و حسابداری با انجام فعالیتهای تحقیقاتی پیرامون مطالعه گردشگری داخلی از سوی سازمان جهانی گردشگری به عنوان محقق این سازمان بین المللی انتخاب شد. به گزارش آنا از نی ریز ، یوسف کشاورز از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با انجام کار تحقیقاتی " مطالعه گردشگری داخلی با تاکید بر نقش حمل و نقل در کشور مالزی " از سوی سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) به عنوان محقق این سازمان بین المللی انتخاب شد. این کار پژوهشی – تحقیقاتی با عنوان لاتین A case study of Domestic Tourism ارائه و در کتاب " گردشگری داخلی در آسیا و اقیانوسیه Domestic Tourism in Asia and The pacific " چاپ شده و نام دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به این که محقق این کار پژوهشی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی است در کتاب مذکور درج گردیده است. به گزارش آنا ، کشاورز دانش آموخته مقطع دکتری در رشته مدیریت گردشگری ( توریست ) از دانشگاه UPM کوالالامپور مالزی است و در کارنامه اجرایی خود سرپرستی دانشگاههای آزاد اسلامی زاهدشهر و نی ریز ، معاونت اداری مالی واحدهای نی ریز و فسا ، معاونت دانشجویی واحد ارسنجان ، مدیر اداری اداره کل بازرسی و نظارت استان خوزستان و مدیر مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه را دارد.
 افتخاری دیگر برای دانشگاه آزاد اسلامی :

انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان محقق سازمان جهانی گردشگری( UNWTO )

خبرگزاری آنا : عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه مدیریت و حسابداری با انجام فعالیتهای تحقیقاتی پیرامون مطالعه گردشگری داخلی از سوی سازمان جهانی گردشگری به عنوان محقق این سازمان بین المللی انتخاب شد.

به گزارش آنا از نی ریز ، یوسف کشاورز از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با انجام کار تحقیقاتی " مطالعه گردشگری داخلی با تاکید بر نقش حمل و نقل در کشور مالزی " از سوی سازمان جهانی گردشگری ( UNWTO ) به عنوان محقق این سازمان بین المللی انتخاب شد. این کار پژوهشی تحقیقاتی با عنوان لاتین A case study of Domestic Tourism  ارائه و در کتاب " گردشگری داخلی در آسیا و اقیانوسیه  Domestic Tourism in Asia and The pacific  " چاپ شده و نام دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به این که محقق این کار پژوهشی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی است در کتاب مذکور درج گردیده است.

به گزارش آنا ، کشاورز دانش آموخته مقطع دکتری در رشته مدیریت گردشگری ( توریست ) از دانشگاه UPM  کوالالامپور مالزی است و در کارنامه اجرایی خود سرپرستی دانشگاههای آزاد اسلامی زاهدشهر و نی ریز ، معاونت اداری مالی واحدهای نی ریز و فسا ، معاونت دانشجویی واحد ارسنجان ، مدیر اداری اداره کل بازرسی و نظارت استان خوزستان و مدیر مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه را دارد.

 


نظر شما :