به مناسبت روز دانشجو و با حضور فرماندار صورت گرفت: تجلیل از دانشجویان برتر علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی

۱۷ آذر ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۷ کد : ۱۴۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۷۳
به مناسبت روز دانشجو و با حضور فرماندار صورت گرفت: تجلیل از دانشجویان برتر علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به مناسبت روز دانشجو و با حضور فرماندار شهرستان ، از دانشجویان برتر حوزه های مختلف با اهداء جوایز و لوح تقدیر ، تجلیل به عمل آمد. به گزارش خبرنگار آنا در مراسمی که با حضور محمد رضا امیری فرماندار نی ریز ، محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و جمعی از دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد از 10 دانشجوی برتر علمی ، فرهنگی و ورزشی تجلیل به عمل آمد. به گزارش آنا در این نشست از معصومه پیش قدمیان در رشته تربیت بدنی، الهه اسماعیلی در رشته حسابداری ، فاطمه فرح بخش در رشته حقوق ، فرشاد رضایی نوجینی در رشته مکانیک و محمدجواد زینلی در رشته مهندسی برق قدرت به عنوان ممتاز علمی آموزشی و از مسعود فکری ، حسین فداکاری ، حسن شهسوار ، و اسماعیل پوررحیمی اعضای تیم جودوی دانشگاه که در مسابقات منطقه ای حائز عنوان نائب قهرمانی شده اند به عنوان ممتاز ورزشی و از محمد جواد معدلی دارنده عنوان دومی کشوری مسابقات آثار هنری در رشته مشبک با اهداء جوایز و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
 به مناسبت روز دانشجو و با حضور فرماندار صورت گرفت:
                                      تجلیل از دانشجویان برتر علمی ، فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

 خبرگزاری آنا : به مناسبت روز دانشجو و با حضور فرماندار شهرستان ، از دانشجویان برتر حوزه های مختلف با اهداء جوایز و لوح تقدیر ، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار آنا در مراسمی که با حضور محمد رضا امیری فرماندار نی ریز ، محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و جمعی از دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد از 10 دانشجوی برتر علمی ، فرهنگی و ورزشی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش آنا در این نشست از معصومه پیش قدمیان در رشته تربیت بدنی، الهه اسماعیلی در رشته حسابداری ، فاطمه فرح بخش در رشته حقوق ، فرشاد رضایی نوجینی در رشته مکانیک و محمدجواد زینلی در رشته مهندسی برق قدرت به عنوان ممتاز علمی آموزشی و از مسعود فکری ، حسین فداکاری ، حسن شهسوار ، و اسماعیل پوررحیمی اعضای تیم جودوی دانشگاه که در مسابقات منطقه ای حائز عنوان نائب قهرمانی شده اند به عنوان ممتاز ورزشی و از محمد جواد معدلی دارنده عنوان دومی کشوری مسابقات آثار هنری در رشته مشبک با اهداء جوایز و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.


نظر شما :