قضاوت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مسابقات جهانی کاراته ژاپن

۲۶ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۸ کد : ۱۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۴۳
قضاوت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مسابقات جهانی کاراته ژاپن خبرگزاری آنا : علی صنعتی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به عنوان جوانترین داور ، مسابقات جهانی کاراته سبک کیوکوشین را قضاوت کرد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی پس ازدعوت نامه ای که از طرف کانچو ماتسویی رییس سازمان جهانی این سبک دریافت کرد، در ژاپن حضور یافت و یکی از بهترین و برترین مسابفات جهانی کاراته در سال 2015 را داوری نمود.در این مسابقات که از 28 آبان تا 4 آذر ادامه داشت ورزشکاران در رده های نوجوانان ، جوانان،پیشکسوتان به صورت وزنی ودر رده بزرگسالان اپن(وزن آزاد) در دو بخش اقایان و بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند. این داور جوان در گفتگو با ما از بیو گرافی خویش و همچنین جزئیات کامل این سفر ورزشی توضیحات کاملی را بیان نمود: سال گذشته زیر نظر مدرس ارشد سازمان جهانی، شی هان گورای از ژاپن شرکت و موفق به اخذ مدرک داوری گردیدم،ضمن اینکه اردی بهشت امسال در آزمون انتخابی داوران آسیایی شرکت و در حضور کانچو ماتسویی رییس سازمان جهانی کیوکوشین مجوز حضور در برترین مسابقات جهانی سال 2015 در ژاپن را بدست بیاورم. وی همچنین افزود : با توجه به اینکه جوانترین داور این مسابقات بودم با اعتراض هایی نیز از سوی بعضی از کشورها مواجه شدم که با دخالت شخص کانچو ماتسویی ، اجازه داوری مسابقات را از طرف ایشان کسب کردم. این مسابقات در چهار روز ، صبح و بعد از ظهر برگزار که حدود 60 قضاوت به بنده سپرده شد که از مهمترین آنها بازیهای روسیه و ژاپن بود که در حضور انبوه تماشاگران برگزار شد. 3 نفر از فارس در این رقابتها بودند که بنده به عنوان جوانترین داور رسمی جهانی طی یازده دوره گذشته شناخته شدم و دعوتنامه حضور در جشن پایانی رقابتها را نیز بدست آوردم که به شکل باشکوهی برگزار شد. جایزه نفر اول بزرگسالان(وزن آزاد) یک میلیون یورو پول نقد،آخرین مدل تویوتا و سفر دور دنیا بود که به ورزشکارموفق بلغارستانی رسید. در پایان از پدرومادرم و همچنین اقای اکبر رحمتی رییس هیئت کاراته نی ریز ، شی هان مجید حقیری و دیگر اساتیدی که حمایتها و زحمات بی دریغی از بنده داشتند تشکر و قدردانی میکنم. به گزارش آنا این دانشجوی 20 ساله دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ؛ چهارده سال است که به طور مستمر کیوکوشین کار میکند و 6 سال است که در کنار تمرینات، قضاوت مسابقات استانی و کشوری را نیز انجام می دهد. همچنین مراسم استقبال از این دانشجوی قهرمان واحد نی ریز با حضور اعضای شورای شهر نی ریز ، جمعی از مسئولین و ورزشکاران در ورودی شهرستان برگزار شد
  

قضاوت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مسابقات جهانی کاراته ژاپن

 خبرگزاری آنا : علی صنعتی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به عنوان جوانترین داور ، مسابقات جهانی کاراته سبک کیوکوشین را قضاوت کرد.

به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی پس ازدعوت نامه ای که از طرف کانچو ماتسویی رییس سازمان جهانی این سبک دریافت کرد، در ژاپن حضور یافت و یکی از بهترین و برترین مسابفات جهانی کاراته در سال 2015 را داوری نمود.در این مسابقات که از 28 آبان تا 4 آذر ادامه داشت ورزشکاران در رده های نوجوانان ، جوانان،پیشکسوتان به صورت وزنی ودر رده بزرگسالان اپن(وزن آزاد) در دو بخش اقایان و بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این داور جوان در گفتگو با ما از بیو گرافی خویش و همچنین جزئیات کامل این سفر ورزشی توضیحات کاملی را بیان  نمود: سال گذشته زیر نظر مدرس ارشد سازمان جهانی، شی هان گورای از ژاپن شرکت و موفق به اخذ مدرک داوری گردیدم،ضمن اینکه اردی بهشت امسال در آزمون انتخابی داوران آسیایی شرکت و در حضور کانچو ماتسویی رییس سازمان جهانی کیوکوشین مجوز حضور در برترین مسابقات جهانی سال 2015 در ژاپن را بدست بیاورم.

وی همچنین افزود : با توجه به اینکه جوانترین داور این مسابقات بودم با اعتراض هایی نیز از سوی بعضی از کشورها مواجه شدم که با دخالت شخص کانچو ماتسویی ، اجازه داوری مسابقات را از طرف ایشان کسب کردم.

این مسابقات در چهار روز ، صبح و بعد از ظهر برگزار که حدود 60 قضاوت به بنده سپرده شد که از مهمترین آنها بازیهای روسیه و ژاپن بود که در حضور انبوه تماشاگران برگزار شد.

3 نفر از فارس در این رقابتها بودند که بنده به عنوان جوانترین داور رسمی جهانی طی یازده دوره گذشته شناخته شدم و دعوتنامه حضور در جشن پایانی رقابتها را نیز بدست آوردم که به شکل باشکوهی برگزار شد.

جایزه نفر اول بزرگسالان(وزن آزاد) یک میلیون یورو پول نقد،آخرین مدل تویوتا و سفر دور دنیا بود که به ورزشکارموفق بلغارستانی رسید.

در پایان از پدرومادرم و همچنین اقای اکبر رحمتی رییس هیئت کاراته نی ریز ، شی هان مجید حقیری و دیگر اساتیدی که حمایتها و زحمات بی دریغی از بنده داشتند تشکر و قدردانی میکنم.

به گزارش آنا این دانشجوی 20 ساله دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ؛ چهارده سال است که به طور مستمر  کیوکوشین کار میکند و 6 سال است که در کنار تمرینات، قضاوت مسابقات استانی و کشوری را نیز انجام می دهد. همچنین مراسم استقبال از این دانشجوی قهرمان واحد نی ریز با حضور اعضای شورای شهر نی ریز ، جمعی از مسئولین و ورزشکاران در ورودی شهرستان برگزار شد

 


نظر شما :