بزرگترین رویداد فرهنگی قرآنی کشور در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان

۲۶ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۹ کد : ۱۴۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۶۴
بزرگترین رویداد فرهنگی قرآنی کشور در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان خبرگزاری آنا : بیش از 200 هزار دانشجو و استاد با حضور همزمان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور گرد هم آمدند تا بزرگترین رویداد فرهنگی قرآنی کشور را در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان رقم زنند. به گزارش آنا ، 25 آذر ماه همزمان با روز پژوهش در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شور و نشاط معنوی خاصی در بین دانشجویان و اساتید وجود داشت. بیست و یکمین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت مصادف شده بود با 25 آذر ماه روز پژوهش ، و خیل عظیم علاقه مندان به پژوهش های قرآنی آمده بودند تا در یک فضای دوستانه و رفاقتی ، رقابتی قرآنی را رقم و معلومات قرآنی خود را محک زنند. به گزارش آنا این مسابقات در بخش دانشجویان در 10 رشته کتبی شامل رشته های تفسیر قرآن، زندگانی چهارده معصوم (ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه انگلیسی قرآن، احکام برادران و خواهران، زندگانی پیامبر اسلام (ص) ترجمه قرآن به فارسی و نهج البلاغه و در بخش اساتید در 4 رشته مفاهیم نهج البلاغه، تفسیر قرآن، ترجمه قرآن به انگلیسی و زندگانی چهارده معصوم برگزار شد. به گزارش آنا از نی ریزدر بیست و یکمین دوره این مسابقات در بخش کتبی بیش از 400 دانشجو و استاد دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی به رقابت با یکدیگر پرداختند. این آزمون با مشارکت ادارات ذیربط واحدهای دانشگاهی از جمله کارشناسان کانون‌ها و شوراهای قرآن و عترت، امور اداری ،روابط عمومی و اداره امتحانات برگزار شد. گفتنی است، طبق آیین نامه مدون و جامع مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، جوایز و تقدیر از برگزیدگان این مسابقات به صورت واحدی، استانی و کشوری انجام خواهد شد و برگزیدگان کشوری در جشنواره ملی دانشگاهیان کشور نیز شرکت می‌کنند

بزرگترین رویداد  فرهنگی قرآنی کشور در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان

 خبرگزاری آنا : بیش از 200 هزار دانشجو و استاد با حضور همزمان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور گرد هم آمدند تا بزرگترین رویداد فرهنگی قرآنی کشور را در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان رقم زنند.

به گزارش آنا ، 25 آذر ماه همزمان با روز پژوهش در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شور و نشاط معنوی خاصی در بین دانشجویان و اساتید وجود داشت. بیست و یکمین دوره مسابقات کتبی قرآن و عترت مصادف شده بود با 25 آذر ماه روز پژوهش ، و خیل عظیم علاقه مندان به پژوهش های قرآنی آمده بودند تا در یک فضای دوستانه و رفاقتی ، رقابتی قرآنی را رقم و معلومات قرآنی خود را محک زنند.

به گزارش آنا این مسابقات در بخش دانشجویان در 10 رشته کتبی شامل رشته های تفسیر قرآن، زندگانی چهارده معصوم (ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه انگلیسی قرآن، احکام برادران و خواهران، زندگانی پیامبر اسلام (ص) ترجمه قرآن به فارسی و نهج البلاغه و در بخش اساتید در 4 رشته مفاهیم نهج البلاغه، تفسیر قرآن، ترجمه قرآن به انگلیسی و زندگانی چهارده معصوم برگزار شد.

به گزارش آنا از نی ریزدر بیست و یکمین دوره این مسابقات در بخش کتبی بیش از 400 دانشجو و استاد دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

 این آزمون با مشارکت ادارات ذیربط واحدهای دانشگاهی از جمله کارشناسان کانون‌ها و شوراهای قرآن و عترت،  امور اداری ،روابط عمومی و اداره امتحانات برگزار شد.

گفتنی است، طبق آیین نامه مدون و جامع مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، جوایز و تقدیر از برگزیدگان این مسابقات به صورت واحدی، استانی و کشوری انجام خواهد شد و برگزیدگان کشوری در جشنواره ملی دانشگاهیان کشور نیز شرکت می‌کنند

 


نظر شما :