شرکت گسترده دانشگاهیان واحد نی ریز در مسابقات سراسری قرآن و عترت

۲۶ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۶ کد : ۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۴۷
شرکت گسترده دانشگاهیان واحد نی ریز در مسابقات سراسری قرآن و عترت رئیس واحد نی ریز : راهکار حل معضلات اقتصادی و فرهنگی را باید از بطن قرآن و روایات جستجو کرد. خبرگزاری آنا : مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نی ریز با شرکت گسترده اساتید ، دانشجویان وکارمندان در بخش شفاهی در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز، شعبانی رئیس واحد نی ریز با حضور در محل برگزاری مسابقات ،با اشاره به استقبال گسترده دانشگاهیان از مسابقات قرآن و عترت گفت: توجه به دو یادگار ارزشمند نبی مکرم اسلام (ص) یعنی قرآن و عترت ، بدون شک انسان را از انحرافات می رهاند و اساساً جهت تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب و رفع دغدغه های معظم له ،راهکار حل معضلات اقتصادی و فرهنگی را باید از بطن قرآن و روایات جستجو کرد. به گزارش آنا از نی ریز هرساله قریب به یک هزار دانشجو، استاد و کارمند با شرکت در مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش های شفاهی و کتبی ، بزرگترین رویداد فرهنگی را در دانشگاه آزاد اسلامی رقم می زنند. شایان ذکر است این مسابقات در بخش کتبی نیز طبق اعلام پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه ، قرار است به طور همزمان در سراسر کشور روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار گردد.
Normal0falsefalsefalseEN-USX-NONEFAMicrosoftInternetExplorer4

شرکت گسترده دانشگاهیان واحد نی ریز در مسابقات سراسری قرآن و عترت

رئیس واحد نی ریز :

راهکار حل معضلات اقتصادی و فرهنگی را باید از بطن قرآن و روایات جستجو کرد.

خبرگزاری آنا : مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نی ریز با شرکت گسترده اساتید ، دانشجویان وکارمندان در بخش شفاهی در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز، شعبانی رئیس واحد نی ریز با حضور در محل برگزاری مسابقات ،با اشاره به استقبال گسترده دانشگاهیان از مسابقات قرآن و عترت گفت: توجه به دو یادگار ارزشمند نبی مکرم اسلام (ص) یعنی قرآن و عترت ، بدون شک انسان را از انحرافات می رهاند و اساساً جهت تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب و رفع دغدغه های معظم له ،راهکار حل معضلات اقتصادی و فرهنگی را باید از بطن قرآن و روایات جستجو کرد.

به گزارش آنا از نی ریز هرساله قریب به یک هزار دانشجو، استاد و کارمند با شرکت در مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش های شفاهی و کتبی ، بزرگترین رویداد فرهنگی را در دانشگاه آزاد اسلامی رقم می زنند.

شایان ذکر است این مسابقات در بخش کتبی نیز طبق اعلام پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه ، قرار است به طور همزمان در سراسر کشور روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار گردد.

 نظر شما :