غبارروبی مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۵ کد : ۱۹۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۸۸
غبارروبی مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان و به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، مراسم غبارروبی مسجد امام حسن عسکری (ع) این واحد دانشگاهی با حضور هیات رئیسه ،جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان واحد برگزار شد. به گزارش آنا از نی ریز در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عضر برگزار شد ، حجه الاسلام والمسلمین رحمانی زاده ضمن ذکر فضایل ماه مبارک رمضان از اهمیت استغفار ، قرائت قرآن و زدودن حقد و کینه از دل ها بنابر توصیه ائمه معصومین (ع) در روزهای آخر ماه شعبان سخن گفتند و در ادامه حاضران در مراسم غبارروبی مسجد دانشگاه شرکت کردند.
 غبارروبی مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا : به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان و به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، مراسم غبارروبی مسجد امام حسن عسکری (ع) این واحد دانشگاهی با حضور هیات رئیسه ،جمعی از اساتید ، کارکنان و دانشجویان واحد برگزار شد.

به گزارش آنا از نی ریز در این مراسم که پس از اقامه نماز ظهر و عضر برگزار شد ، حجه الاسلام والمسلمین رحمانی زاده ضمن ذکر فضایل ماه مبارک رمضان از اهمیت استغفار ، قرائت قرآن و زدودن حقد و کینه از دل ها بنابر توصیه ائمه معصومین (ع) در روزهای آخر ماه شعبان سخن گفتند و در ادامه حاضران در مراسم غبارروبی مسجد دانشگاه شرکت کردند.


نظر شما :