آغاز پنجمین طرح قرآنی فرهنگی "رمضان بهار قرآن" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۸ کد : ۱۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۱۱
آغاز پنجمین طرح قرآنی فرهنگی "رمضان بهار قرآن" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا: به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز پنجمین طرح قرآنی فرهنگی "رمضان بهار قرآن" با محوریت ترجمه و تفسیر سوره حجرات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز آغاز شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این طرح که در رمضان سال جاری پنجمین دوره آن در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور کلیه کارمندان و اعضای هیات علمی در مساجد و نمازخانه های واحدهای دانشگاهی پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار می شود، شرکت کنندگان ضمن قرائت سوره مبارکه حجرات با مفاهیم و نکات اخلاقی این سوره بیشتر آشنا می گردند و در پایان نیز به شرکت کنندگان در این طرح قرآنی فرهنگی که حائز امتیازات لازم باشند گواهی شرکت در این کارگاه آموزشی اعطاء می گردد. به گزارش آنا تدریس این کارگاه آموزشی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز حجه الاسلام والمسلمین رحمانی زاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نی ریز برعهده دارد و شرکت کنندگان در این طرح قرآنی با برخی رذائل اخلاقی از منظر قرآن از فبیل غیبت ، تمسخر ، القاب بد بر روی هم نهادن ، تجسس ، اجتناب از ظن و گمان بد آشنا می گردند. به گزارش آنا در سالهای گذشته نیز در ماه مبارک رمضان به واسطه این طرح قرآنی فرهنگی ، قرائت ، ترجمه و تفسیر سوره های حدید ، فرقان ، انسان و ملک نیز در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور اجرا گردید که با مشارکت فعال و گسترده کارمندان و اعضای هیات علمی همراه بود.
 آغاز پنجمین طرح قرآنی فرهنگی "رمضان بهار قرآن"
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز پنجمین طرح قرآنی فرهنگی "رمضان بهار قرآن" با محوریت ترجمه و تفسیر سوره حجرات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز آغاز شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این طرح که در رمضان سال جاری پنجمین دوره آن در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور کلیه کارمندان و اعضای هیات علمی در مساجد و نمازخانه های واحدهای دانشگاهی پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار می شود، شرکت کنندگان ضمن قرائت سوره مبارکه حجرات با مفاهیم و نکات اخلاقی این سوره بیشتر آشنا می گردند و در پایان نیز به شرکت کنندگان در این طرح قرآنی فرهنگی که حائز امتیازات لازم باشند گواهی شرکت در این کارگاه آموزشی اعطاء می گردد. 
به گزارش آنا تدریس این کارگاه آموزشی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز حجه الاسلام والمسلمین رحمانی زاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نی ریز برعهده دارد و شرکت کنندگان در این طرح قرآنی با برخی رذائل اخلاقی از منظر قرآن از فبیل غیبت ، تمسخر ، القاب بد بر روی هم نهادن ، تجسس ، اجتناب از ظن و گمان بد آشنا می گردند.
 
به گزارش آنا در سالهای گذشته نیز در ماه مبارک رمضان به واسطه این طرح قرآنی فرهنگی ، قرائت ، ترجمه و تفسیر سوره های حدید ، فرقان ، انسان و ملک نیز در کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور اجرا گردید که با مشارکت فعال و گسترده کارمندان و اعضای هیات علمی همراه بود.

نظر شما :