بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از نمایشگاه عکس واحد نی ریز

۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۱ کد : ۲۴۷ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۹
خبرگزاری آنا: دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در حاشیه‌ی بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و نشست با دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی به مناسبت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو از نمایشگاه عکس یادها و خاطره‌ها که به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی واحد نی ریز برپا شده بود، بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از نمایشگاه عکس واحد نی ریز

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از نمایشگاه عکس واحد نی ریز

 خبرگزاری آنا: دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در حاشیه‌ی بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و نشست با دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی به مناسبت 16 آذر ماه روز دانشجو از نمایشگاه عکس یادها و خاطره‌ها که به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی واحد نی ریز برپا شده بود، بازدید کرد.

به گزارش آنا از نی ریز دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم طی سال‌های 83 لغایت 85 ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریزرا برعهده داشتند و در طول دوران تصدی این مسئولیت رشته‌های پرجاذبه زیادی از جمله رشته‌های حقوق و مهندسی مکانیک  و بسیاری رشته‌های دیگر را جهت این واحد دانشگاهی تصویب نمود.

به گزارش آنا در این نمایشگاه عکس از آنجایی که برخی عکس های سالهای ریاست دکتر کاوه پیشقدم بر واحد نی ریز نیز به نمایش گذاشته شده بود یاد و خاطره‌ی آن سال‌ها برای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس زنده و تداعی شد.

 


نظر شما :