با همکاری استاد و دانشجوی صورت گرفت : ترجمه کتاب " تعیین ساختار به وسیله‌ی NMR در شیمی آلی "

۲۲ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۲ کد : ۳۰۸ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۱۹۳
خبرگزاری آنا: مجید احمدزاده دکترای تخصصی شیمی آلی با همکاری دکتر طاهره خصوصی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه شیمی و انسیه مهدوی دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی این واحد دانشگاهی موفق به ترجمه‌ی کتاب " Structure elucidation by NMR in organic chemistry " شدند.
با همکاری استاد و دانشجوی صورت گرفت : ترجمه کتاب " تعیین ساختار به وسیله‌ی NMR در شیمی آلی "

 

 

با همکاری استاد و دانشجوی صورت گرفت :

ترجمه کتاب " تعیین ساختار به وسیله‌ی NMR در شیمی آلی "

خبرگزاری آنا: مجید احمدزاده دکترای تخصصی شیمی آلی با همکاری دکتر طاهره خصوصی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه شیمی و انسیه مهدوی دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی این واحد دانشگاهی موفق به ترجمه‌ی کتاب "  Structure elucidation by NMR in organic chemistry " شدند.

دکتر مجید احمدزاده از مترجمین این کتاب در رابطه با این اثر علمی گفت: " این کتاب برای تمام دانشجویان شیمی، داروسازی، بیوشیمی و موضوعات مرتبط مفید و سودمند بوده و محتوای آن چگونگی استنباط ساختار مولکولی از روی طیف‌های مغناطیسی هسته( NMR ) را آموزش می دهد و تلاش می کند دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای رشته‌های مرتبط را با مقدمه‌ای آسان و سیستماتیک با روش‌های شناسایی ساختار به وسیله‌ی NMR آشنا کند. "

به گزارش آنا این کتاب نوشته‌ی ابرهارد برت مایر است و مترجمان آن را تحت عنوان " تعیین ساختار به وسیله‌ی NMR در شیمی آلی " ترجمه کرده اند.


نظر شما :