اعطای بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

۰۵ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۶ کد : ۳۱۹ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۹۶۴
خبرگزاری آنا: صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به ۲۰۰ دانشجوی متقاضی بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات اعطاء کرد.
اعطای بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

 

اعطای بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات

به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 به 200 دانشجوی متقاضی بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات اعطاء کرد.

نرجس هائم مسئول صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا با اعلام این که در نیمسال اول تحصیلی جاری قریب به یک میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات در قالب وام های تامین شهریه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به 180 دانشجوی متقاضی از محل صندوق رفاه دانشجویان پرداخت شده است، گفت: الحمدلله با تعامل و همکاری مطلوب بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکنون به 110 دانشجوی متقاضی نیز جمعاً قریب به 850 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش آنا از نی ریز، تسهیلات پرداخت شده به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بیشترین میزان پرداختی‌ها را در مقایسه با دیگر مقاطع تحصیلی به خود اختصاص می دهد و این میزان در واحد نی ریز به بیش از یک میلیارد و 130 میلیون ریال می رسد که به 91 دانشجوی مقطع ارشد در نیمسال اول تحصیلی جاری پرداخت شده است.


نظر شما :