با تجمع و صدور بیانیه همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی صورت گرفت: محکومیت اهانت به پیامبر رحمت توسط دانشگاهیان واحد نی ریز

۰۷ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۴ کد : ۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۴۷
با تجمع و صدور بیانیه همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی صورت گرفت: محکومیت اهانت به پیامبر رحمت توسط دانشگاهیان واحد نی ریز خبرگزاری آنا : هیات رئیسه ، اساتید ، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، سه شنبه هفتم بهمن ماه همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور پس از اقامه نماز ظهر و عصر با سر دادن شعارهایی ، اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت توسط روزنامه فرانسوی شارلی آبدو را محکوم کردند. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی آبدو به گوهر و دردانه آفرینش و رسول مهربانی ها نبی مکرم اسلام خاتم الانبیاء محمد مصطفی (ص) ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با تجمع جلوی درب مسجد دانشگاه و با سر دادن شعارهایی از قبیل " محمد محمد رسول مهربانی " " محمد محمد رحمت جاودانی " ، " لبیک یا محمد " " فریاد یا محمدا " " مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر فرانسه و مرگ بر انگلیس " و با در دست داشتن پلاکارد و تراکت هایی، انزجار خود را از این حرکت ضد ادیان توحیدی نشان دادند . به گزارش آنا در پایان این تجمع ، بیانیه ای نیز در محکومیت اقدام شنیع روزنامه فرانسوی شارلی آبدو قرائت گردید و در پایان قرائت بیانیه ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با سر دادن تکبیر، مفاد این بیانیه را تایید کردند. همچنین هیات رئیسه ،اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی بیانیه ای را که بدین منظور به صورت پلاکارد نوشته تهیه شده بود ، امضاء نمودند و خواهان برخورد با عوامل اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام در محاکم قانونی و بین المللی گردیدند.
 با تجمع و صدور بیانیه  همزمان با سایر واحدهای دانشگاهی صورت گرفت:

محکومیت اهانت به  پیامبر رحمت توسط دانشگاهیان واحد نی ریز

خبرگزاری آنا : هیات رئیسه ، اساتید ، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، سه شنبه هفتم بهمن ماه همزمان با دیگر واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور پس از اقامه نماز ظهر و عصر با سر دادن شعارهایی ، اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت توسط روزنامه فرانسوی شارلی آبدو را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، در پی اهانت روزنامه فرانسوی شارلی آبدو به گوهر و دردانه آفرینش و رسول مهربانی ها نبی مکرم اسلام خاتم الانبیاء محمد مصطفی (ص) ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با تجمع جلوی درب مسجد دانشگاه و با سر دادن شعارهایی از قبیل " محمد محمد رسول مهربانی " " محمد محمد رحمت جاودانی " ، " لبیک یا محمد " " فریاد یا محمدا " " مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر فرانسه و مرگ بر انگلیس " و با در دست داشتن پلاکارد و تراکت هایی، انزجار خود را از این حرکت ضد ادیان توحیدی نشان دادند .

به گزارش آنا در پایان این تجمع ، بیانیه ای نیز در محکومیت اقدام شنیع روزنامه فرانسوی شارلی آبدو قرائت گردید و در پایان قرائت بیانیه ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با سر دادن تکبیر، مفاد این بیانیه را تایید کردند. همچنین هیات رئیسه ،اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی بیانیه ای را که بدین منظور به صورت پلاکارد نوشته تهیه شده بود ، امضاء نمودند و خواهان برخورد با عوامل اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام در محاکم قانونی و بین المللی گردیدند.


نظر شما :