آرشیو اخبار

انتصاب سرپرستان جدید حوزه‌های معاونت اداری مالی و پژوهشی واحد نی ریز

انتصاب سرپرستان جدید حوزه‌های معاونت اداری مالی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا: طی حکمی از سوی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس ، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد سرپرستان جدید حوزه‌های معاونت اداری مالی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز ، طی حکمی از سوی حجه الاسلام والمسلمین دکتر جمالزاده نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس ، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد، محمد حسین بیات و مهدی منعمی به عنوان سرپرستان جدید حوزه‌های معاونت اداری مالی و پژوهشی واحد نی ریز معرفی شدند. به گزارش آنا همچنین در مراسمی که با حضور مدیران واحد برگزار شد از خدمات و زحمات دکتر بهبود خادمی و روح اله بهارلو معاونین سابق پژوهشی و اداری مالی واحد با اهداء لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد. به گزارش آنا مهدی منعمی دارای مرتبه استادیاری و دکترای برق گرایش مخابرات سیستم از دانشگاه دولتی شیراز و محمد حسین بیات نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد ریاضی و 7 سال تجربه به عنوان مسئول کارگزینی هیات علمی می باشد.

ادامه مطلب

خرید سریال تصویری 20

سلسه سریال های تصویری 20 یک محصول فرهنگی است که در راستای معرفی توانمندی های هنرمندان و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی در قالب یک گفتگوی صمیمانه توسط رضا رشیدپور و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و اجرا شده است مجموعه سریال های تصویری 20 دارای 6 قسمت است که در بخش نخست دو قسمت آن عرضه می شود و در آینده بخش های دیگر آن منتشر خواهد شد دانشگاه آزاد اسلامی در سال اقتصاد،فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با رویکردی جدید و طرح های نو در حوزه فرهنگ و هنر به صورت جدی برای توسعه فرهنگی و تثبیت ارزشهای اسلامی و ملی عزم خود را جزم کرده است و در این جهت گام بر می دارد علاقه مندان می توانند سریال تصویری 20 را از روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور و همچنین مراکز عرضه مصولات فرهنگی کشور تهیه کنند

ادامه مطلب

حضور باشکوه و گسترده اساتید ، کارکنان و دانشجویان واحد نی ریز در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور باشکوه و گسترده اساتید ، کارکنان و دانشجویان واحد نی ریز در راهپیمایی روز جهانی قدس خبرگزاری آنا: اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز همگام با دیگر اقشار مردم ضمن شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ، جنایات وحشیانه اسرائیل غاصب را علیه مردم غزه محکوم کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز ، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، شهرستان نی ریز مانند دیگر نقاط کشور صحنه همبستگی مسلمین جهان علیه استکبار جهانی بود. همه اقشار مردمی از جمله دانشگاهیان آمده بودند تا مرحمی بر دردهای پدران و مادران داغدیده فلسطینی بنشانند. به گزارش آنا هیات رئیسه ، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، نفرت و انزجار خود را از جنایات و فجایعی که امروزه به دست رژیم غاصب صهیونیستی و گروههای تکفیری از جمله داعش صورت می گیرد، نشان دادند.

ادامه مطلب