آرشیو اخبار

برگزاری اردوی تفریحی بهار در طبیعت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری اردوی تفریحی بهار در طبیعت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا: به همت دفتر فرهنگ اسلامی و حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و بر اساس مصوبه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی ، اردوی یک روزه بهار در طبیعت ویژه دانشجویان خواهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز در این اردو که با شرکت قریب به 40 دانشجوی خواهر در اردوگاه دانش آموزی استهبان برگزار شد ، شرکت کنندگان از مناظر دیدنی و طبیعی این اردوگاه بازدید کردند. همچنین در این اردوی یک روزه ، برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل مسابقات ورزشی و تفریحی نیز برگزار شد.

ادامه مطلب

ثبت نام بدون آزمون دانشجو جهت مهرماه 94

ثبت نام بدون آزمون دانشجو جهت نیمسال اول سال تحصیلی 95-94 دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز جهت نیمسال اول سال تحصیلی 95-94 بدون آزمون ( مهر ماه 94 ) در کلیه رشته ها دانشجو می پذیرد . علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به سایت azmoon.org یا به صورت حضوری به دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز مراجعه نمایند. شماره تماس : 09177328976

ادامه مطلب

برگزاری اردوی تفریحی ویژه کارمندان و تجلیل از کارمندان زن واحد به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن

سرپرست واحد نی ریز: همدلی و همزبانی به همراه تلاش مضاعف می تواند دانشگاه را زودتر به اهداف خود برساند. خبرگزاری آنا : به همت دفتر فرهنگ اسلامی و حوزه معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز، اردوی تفریحی با حضور هیات رئیسه و کارمندان دانشگاه در تفرجگاه بیدبخویه برگزار شد. به گزارش آنا از نی ریز ، در این اردوی تفریحی که در فضایی صمیمانه برگزارشد و با نقل خاطرات کارمندان واحد و گرفتن عکس های یادگاری همراه بود ، دکتر محمد شعبانی سرپرست واحد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در سال 93 ، با توجه به نامگذاری سال جدید ، خواستار همدلی و همزبانی و تلاش مضاعف در سال پیش رو جهت نیل به آرمان ها و اهداف طراحی شده برای دانشگاه آزاد اسلامی گردید. به گزارش آنا در این اردوی تفریحی ، با اعطای هدایایی از زحمات و خدمات کارمندان زن واحد به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن تجلیل به عمل آمد . همچنین در این مراسم به دو تن از کارمندان زن واحد که مزین به نام زهرا و فاطمه بودند هدیه ای اعطاء گردید. همچنین تعدادی از کارمندان زن دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در اردوی تفریحی که از سوی امور بانوان فرمانداری به مناسبت هفته پاسداشت مقام زن برگزار شد ، شرکت کردند.

ادامه مطلب