آرشیو اخبار

با برگزاری کارگاههای آموزشی صورت گرفت: ارتقاء نرم افزار اتوماسیون اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

با برگزاری کارگاههای آموزشی صورت گرفت: ارتقاء نرم افزار اتوماسیون اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : کارگاههای آموزشی آشنایی با نحوه عملکرد نرم افزار اتوماسیون اداری به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و با مشارکت و همکاری شرکت رایورز ویژه هیات رئیسه و کارکنان دانشگاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز ، در این کارگاههای آموزشی که با حضور و تدریس مهندس باجوری کارشناس فناوری شرکت رایورز همراه بود شرکت کنندگان با بخش های مختلف نرم افزار طراحی شده اتوماسیون اداری آشنا شدند. به گزارش آنا، نرم افزار اتوماسیون اداری، امکان تسریع روند پاسخگویی به مکاتبات ، حذف بروکراسی اداری ، جلوگیری از تضییع زمان و وقت ارباب رجوعین و قابلیت اتصال واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را با یکدیگر و با سازمان مرکزی دانشگاه به صورت همزمان و الکترونیکی فراهم می سازد و با برنامه ریزی های صورت گرفته کلیه مکاتبات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از طریق این اتوماسیون و به صورت الکترونیکی می باشد و با آشنایی کارکنان با این اتوماسیون، ارسال مکاتبات به صورت نامه نگاری به تدریج در واحدهای دانشگاهی از بین خواهد رفت. شایان ذکر است این اتوماسیون که پیشتر تحت ویندوز در واحدهای دانشگاهی اجرا می گردید با همکاری شرکت رایورز و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت تحت وب ارتقاء یافته و امکانات بیشتری نیز به نسخه قبلی آن افزوده شده است و کلیه کارکنان که به این اتوماسیون دسترسی دارند می توانند با اتصال به اینترنت ، در خارج از محیط اداری نیز پاسخگوی مکاتبات باشند

ادامه مطلب

به مناسبت روز جانباز توسط واحد نی ریز صورت گرفت: بازدید از دانشجویان جانباز و گلباران قبور مطهر شهدای دانشجو

به مناسبت روز جانباز توسط واحد نی ریز صورت گرفت: بازدید از دانشجویان جانباز و گلباران قبور مطهر شهدای دانشجو خبرگزاری آنا : به مناسبت سالروز ولادت باسعادت اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته توسط شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، هیات رئیسه و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی با حضور در منزل برخی دانشجویان و دانش آموختگان جانباز واحد، از آنان دیدار نمودند. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، شعبانی سرپرست واحد نی ریز به همراه هیات رئیسه و جمعی از کارکنان دانشگاه ، ضمن حضور در گلزار مطهر شهداء و قرائت زیارت و فاتحه برای آنان، با قرار دادن شاخه گل بر قبور مطهر شهدای دانشجوی شهرستان ، از مقام رفیع آنان تجلیل کردند. همچنین اعضای هیات رئیسه و کارکنان واحد با حضور بر مزار مرحوم سید حسن فقیه موسس و از بنیانگذاران واحد نی ریز ، با قرائت فاتحه ای یاد آن مرحوم را گرامی داشتند. به گزارش آنا ، دیدار از جمعی از خانواده های آزاد گان ، دانشجویان و دانش آموختگان واحد نی ریز که در کسوت جانبازی هستند بخشی دیگر از برنامه هایی بود که به مناسبت روز جانباز و سالروز ولادت اباالفضل العباس (ع) توسط هیات رئیسه واحد نی ریز صورت گرفت . در این دیدارها ، شعبانی سرپرست واحد نی ریز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد سراسر نور باب الحوائج اباالفضل العباس (ع) ، از نزدیک مشکلات و درخواستهای دانشجویان جانباز را استماع و جهت پیگیری آنها قول مساعد داد.

ادامه مطلب

خدمت به خانواده های شهداء و ایثارگران باعث افتخار و عزت برای دانشگاه آزاد اسلامی است

رئیس واحد نی ریز در دیدار با سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز: خدمت به خانواده های شهداء و ایثارگران باعث افتخار و عزت برای دانشگاه آزاد اسلامی است خبرگزاری آنا : هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در دیدار با سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نی ریز بر ضرورت همکاری ، هماهنگی و خدمت رسانی به دانشجویان عضو ستاد شاهد و ایثار گران دانشگاه تاکید نمودند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز ، در این دیدار که در اداره بنیاد شهید نی ریز صورت گرفت ، دکتر شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن تبریک اعیاد خجسته شعبانیه گفت : خدمت به خانواده های شهداء و ایثارگران باعث افتخار و عزت برای مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است و تمام سعی خود را جهت خدمت رسانی صحیح به این عزیزان می نماییم. به گزارش آنا در این دیدار همچنین در خصوص نحوه تعامل طرفین در رابطه با شهریه دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیدار با جانبازان به مناسبت سالروز ولادت باسعادت اباالفضل العباس (ع) بحث و تبادل نظر گردید و زارعی سرپرست جدید اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نی ریز نیز اعلام داشت همکاری و هماهنگی های لازم را به منظور بهبود روند خدمت رسانی به این جامعه هدف خواهیم داشت.

ادامه مطلب