آرشیو اخبار

برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به مناسبت ایام سوگواری و ماتم سیدالشهداء و یاران با وفایش ، مراسمی با حضور هیات رئیسه ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مسجد امام حسن عسکری (ع) برگزار شد. به گزارش آنا از نی ریز در این مراسم که با نوحه خوانی و مداحی ذاکران و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی و مهدی زردشت همراه بود ، شرکت کنندگان به سینه زنی پرداختند و بر ماتم خامس آل عبا گریستند.

ادامه مطلب

سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی شد.

سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی شد. خبرگزاری آنا : طی حکمی از سوی دکتر سارویی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ، سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، طی حکمی از سوی دکتر سارویی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس ، دکتر فرج الله نگهداری به عنوان سرپرست جدید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی شد. به گزارش آنا، دکتر فرج الله نگهداری دارای دکترای آمار و سوابق اجرایی از جمله معاونت دانشجویی ، سرپرستی معاونت اداری مالی و معاونت آموزشی واحد نی ریز می باشند.

ادامه مطلب

معرفی کارمندان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

معرفی کارمندان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : طی مراسمی که با حضور هیات رئیسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در سالن کنفرانس این واحد برگزار شد، کارمندان نمونه سال 94 این واحد معرفی شدند. به گزارش آنا از نی ریز ، در این مراسم دکتر شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل دانشگاه و برشمردن شاخص ها و ملاک های انتخاب برترین کارمند، ضمن معرفی کارمندان نمونه هر حوزه ، دو نفر از کارمندان را به عنوان کارکنان نمونه سال 94 واحد نی ریز معرفی نمود. به گزارش آنا از نی ریز در این مراسم محمود عابدی از حوزه اداری مالی و سعید نوربخش از حوزه آموزش به عنوان کارمندان نمونه سال 94 دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز معرفی و با اهداء لوح سپاس و هدایایی از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری زیارت عاشورا در دهه اول محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری زیارت عاشورا در دهه اول محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و طبق سنت چندین ساله در این واحد دانشگاهی ، مراسم پرفیض و معنوی زیارت عاشورا در شروع روز کاری در دهه اول محرم با حضور هیات رئیسه ، کارکنان و جمعی از دانشجویان واحد برگزار می گردد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، در مراسم معنوی قرائت زیارت عاشورا که در دهه اول محرم در دانشگاه امام حسن عسکری (ع) دانشگاه آژاد اسلامی واحد نی ریز برگزا ر می گردد حجه الاسلام و المسلمین بهرامی با ذکر مصائب سیدالشهداء و یاران باوفایش و قرائت زیارت عاشورا و نوحه خوانی ، جمع حاضر را از بیانات معنوی اهل بیت عصمت و طهارت بهره مند می سازند. به گزارش آنا ، برپا کردن سفره نذری و سینه زنی توسط اساتید ، کارکنان و دانشجویان نیز بخش دیگر این مراسم سراسر ملکوتی است.

ادامه مطلب

بازدید از خانواده جانباز و آزاده هشت سال دفاع مقدس

توسط هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت : بازدید از خانواده جانباز و آزاده هشت سال دفاع مقدس خبرگزاری آنا : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه ، هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از خانواده جانباز و آزاده سرافراز 8 سال دفاع مقدس بازدید به عمل آوردند. به گزارش آنا از نی ریز ، هیات رئیسه، اعضای شورای فرهنگی و جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در دیداری از آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس ، محمدجواد آبادزردشتی، بر لزوم پاسداشت و گرامیداشت قهرمانان میهن اسلامی و حفظ دستاوردهای آنان تاکید کردند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز : درایت ، شجاعت و تدبیر دکتر میرزاده عامل توسعه و موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است./ همه اساتید و کارکنان واحد نی ریز مراتب سپاس و تقدیر خود را از دکتر میرزاده اعلام می دارند.

رئیس واحد نی ریز : درایت ، شجاعت و تدبیر دکتر میرزاده عامل توسعه و موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است./ همه اساتید و کارکنان واحد نی ریز مراتب سپاس و تقدیر خود را از دکتر میرزاده اعلام می دارند. خبرگزاری آنا : جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با حضور هیات رئیسه و کارمندان این واحد دانشگاهی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، در این نشست دکتر شعبانی رئیس واحد نی ریز با اعلام این مطلب که در 2 سال گذشته با مدیریت و درایت دکتر میرزاده ، گام های بسیار حیاتی و اساسی در جهت توسعه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برداشته شده ، افزود: اجرای موفق طرح های تجمیع یک و دو ، توسعه تحصیلات تکمیلی ، گسترش طرح های فرهنگی ماندگار ، راه اندازی و توسعه اقتصاد دانش بنیان ، راه اندازی طرح های پژوهشی شفا و ساها ، برگزاری جشنواره های ورزشی ، توجه به حوزه عمرانی واحدها ، پرهیز از اسراف و تبذیر و بسیاری از ایده ها و طرح های دیگر را می توان از نکات برجسته واثرگذار کارنامه درخشان دکتر میرزاده در این 2 سال حضور وی در راس مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد. رئیس واحد نی ریز در جمع کارمندان و هیات رئیسه در جلسه شورای اداری این واحد دانشگاهی با اشاره به تصویب 8 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در این واحد و رسیدن تعداد رشته های کارشناسی ارشد در واحد نی ریز به 15 رشته افزود : تمامی این 15 رشته در مقطع ارشد در 2 سال اخیر و به همت ، پیگیری و تلاش دکتر میرزاده و تیم مدیریتی وی رقم خورده و لازم است که در اینجا از طرف همه اساتید و کارکنان واحد نی ریز ، مراتب سپاس و تقدیر خود را از دکتر میرزاده اعلام نماییم. دکتر شعبانی با افزودن این مطلب که با توسعه تحصیلات تکمیلی که با تلاش همه اساتید ، کارکنان و مسئولین رقم خورده ان شاء اله این واحد در مسیر رشد و پویایی گام برخواهد داشت ، در توصیه ای خطاب به کارکنان واحد گفت : تمام همت و پشتکار خود را در جهت رضایت خاطر دانشجویان به کار بسته و از کج خلقی و رفتار نامناسب با آنان پرهیز نمایید. به گزارش آنا ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از دانشگاههای فعال شرق استان فارس است که دارای مجهزترین کارگاهها و آزمایشگاههای تخصصی در رشته های فنی مهندسی است و دارای رکورد بیشترین تعداد اختراع ثبت شده توسط اساتید و دانشجویان در بین واحدهای دانشگاهی فارس است به طوری که تاکنون بیش از 60 اختراع توسط اساتید و دانشجویان این واحد دانشگاهی در اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب

اولین جلسه دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد

اولین جلسه دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد. خبرگزاری آنا : سجاد حامدی دانشجوی رشته شیمی گرایش شیمی آلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز موفق شد به عنوان نخستین دانشجوی این واحد دانشگاهی با دفاع از پایان نامه خود در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل گردد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، عنوان نخستین پایان نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مقطع کارشناسی ارشد " روش تهیه نانو ساختار اکسید منیزم " نام داشت که به کوشش سجاد حامدی دانشجوی واحد نی ریز و به همت و پیگیری اساتید گروه شیمی این واحد دانشگاهی تهیه و جلسه دفاعیه این پایان نامه نیز با حضور دکتر عباس فضلی نیا به عنوان استاد مشاور ، دکتر هادی اسفندیاری به عنوان استاد راهنما، دکتر طاهره خصوصی به عنوان داور ، دکتر مهدی منعمی به عنوان نماینده حوزه معاونت پژوهش و فناوری و اعضای هیات رئیسه واحد برگزار گردید.

ادامه مطلب

پذیرش دانشجو در رشته های جدید کارشناسی ارشد

رئیس واحد نی ریز خبر داد: پذیرش دانشجو در رشته های جدید کارشناسی ارشد (حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک تبدیل انرژی، حسابداری- مدیریت مالی و ...) خبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مرحله تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های جدید شامل حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی ، حسابداری گرایش مدیریت مالی، مدیریت صنعتی گرایش مالی ، مهندسی برق گرایشهای الکترونیک، کنترل ، قدرت گرایش سیستم های قدرت و علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی از طریق سایت www.azmoon.org دانشجو می پذیرد. دکتر محمد شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن اعلام این خبر و تبریک به همشهریان عزیز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت : از کلیه مسئولین محترم شهرستان از جمله امام جمعه معزز حضرت آیه اله فقیه ، فرماندار محترم جناب آقای مهندس امیری ، نماینده محترم مجلس جناب مهندس سقایی، اساتید ، کارمندان ، دانشجویان و شهروندان نی ریز به خاطر زحماتی که در مسیر تصویب رشته ها در مقطع ارشد داشتند، تشکر می نمایم و به همه عزیزان این موفقیت را تبریک می گویم. رئیس واحد نی ریز در ادامه افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به حول و قوه الهی در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته های جدید شامل 8 رشته حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، حسابداری گرایش مدیریت مالی، مدیریت صنعتی گرایش مالی، مهندسی برق گرایشهای الکترونیک، کنترل ، قدرت گرایش سیستمهای قدرت و علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی از طریق سایت www.azmoon.org دانشجو می پذیرد. همچنین متقاضیان می توانند از طریق همین سایت در رشته های شیمی گرایش های تجزیه ، معدنی ، آلی ، علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی و مهندسی برق گرایش مخابرات در مقطع کارشناسی ارشد در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند. دکتر شعبانی با اعلام این خبر که به متقاضیان تحصیلات تکمیلی تسهیلات لازم نیز اعطاء می شود در توصیه به داوطلبان افزود : با توجه به این که فرصت زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد بسیار محدود است لذا داوطلبان جهت ثبت نام از طریق سایت آزمون هر چه سریعتر اقدام کنند و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09177328976 یا 53828160 تماس بگیرند.

ادامه مطلب

پذیرش دانشجو در رشته های جدید کارشناسی ارشد

رئیس واحد نی ریز خبر داد: پذیرش دانشجو در رشته های جدید کارشناسی ارشد (حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک تبدیل انرژی، حسابداری- مدیریت مالی و ...) خبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در مرحله تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های جدید شامل حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی ، حسابداری گرایش مدیریت مالی، مدیریت صنعتی گرایش مالی ، مهندسی برق گرایشهای الکترونیک، کنترل ، قدرت گرایش سیستم های قدرت و علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی از طریق سایت www.azmoon.org دانشجو می پذیرد. دکتر محمد شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن اعلام این خبر و تبریک به همشهریان عزیز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت : از کلیه مسئولین محترم شهرستان از جمله امام جمعه معزز حضرت آیه اله فقیه ، فرماندار محترم جناب آقای مهندس امیری ، نماینده محترم مجلس جناب مهندس سقایی، اساتید ، کارمندان ، دانشجویان و شهروندان نی ریز به خاطر زحماتی که در مسیر تصویب رشته ها در مقطع ارشد داشتند، تشکر می نمایم و به همه عزیزان این موفقیت را تبریک می گویم. رئیس واحد نی ریز در ادامه افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به حول و قوه الهی در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته های جدید شامل 8 رشته حقوق خصوصی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، حسابداری گرایش مدیریت مالی، مدیریت صنعتی گرایش مالی، مهندسی برق گرایشهای الکترونیک، کنترل ، قدرت گرایش سیستمهای قدرت و علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی از طریق سایت www.azmoon.org دانشجو می پذیرد. همچنین متقاضیان می توانند از طریق همین سایت در رشته های شیمی گرایش های تجزیه ، معدنی ، آلی ، علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی و مهندسی برق گرایش مخابرات در مقطع کارشناسی ارشد در مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند. دکتر شعبانی با اعلام این خبر که به متقاضیان تحصیلات تکمیلی تسهیلات لازم نیز اعطاء می شود در توصیه به داوطلبان افزود : با توجه به این که فرصت زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد بسیار محدود است لذا داوطلبان جهت ثبت نام از طریق سایت آزمون هر چه سریعتر اقدام کنند و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09177328976 یا 53828160 تماس بگیرند.

ادامه مطلب

دیدار با امام جمعه و گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدای گمنام

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت: توسط هیات رئیسه و کارمندان مراکز آموزش عالی نی ریز خبرگزاری آنا : به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، هیات رئیسه مراکز آموزش عالی نی ریز به همراه جمعی از کارمندان در مراسم گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدای گمنام شرکت کردند. به گزارش آنا از نی ریز ، جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه و زیارت ، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند. به گزارش آنا ، هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز پس از تجلیل از مقام شامخ شهداء ، دیداری نیز با آیت الله فقیه امام جمعه نی ریز و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی داشتند و بر ضرورت پاسداشت ارزشهای اسلامی به ویژه آرمان های شهداء تاکید کردند.

ادامه مطلب