آرشیو اخبار

برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به همت مدیر گروه و انجمن علمی رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، نشست پرسش و پاسخ با حضور هیات رئیسه واحد نی ریز و دانشجویان رشته های مختلف به ویژه رشته حقوق در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز در این نشست مسائلی از قبیل فعال شدن و توسعه انجن علمی حقوق ، تهیه و انتشار نشریه اختصاصی رشته حقوق ، آشنایی و ارتباط دانشجویان رشته حقوق با دستگاههای قضایی از جمله دادگستری و آشنایی با پرونده های قضایی ، تجلیل از دانشجویان نمونه و برگزاری جشن های فارغ التحصیلی و جشن روز دانشجو ، اطلاع رسانی مراسم ها و جلسات در دانشگاه ، بهبود کیفیت و عملکرد سلف سرویس و سرویس های ایاب و ذهاب و ارتقاء سیستم استفاده از اینترنت در خوابگاهها مطرح و توسط هیات رئیسه واحد نی ریز توضیحات لازم ارائه گردید. به گزارش آنا در این نشست صمیمی ، دکتر شعبانی ریاست واحد نی ریز ضمن تشکر از مدیریت رشته حقوق به خاطر برگزاری چنین نشست ها و جلساتی ، خواستار تعامل و ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات کلیه دانشجویان در زمینه های مختلف به منظور ارائه خدمات مفیدتر از سوی دانشگاه به دانشجویان شد. به گزارش آنا در ابتدای این نشست ، پورصادق مدیر گروه رشته حقوق واحد نی ریز ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون اهمیت بحث و تبادل نظر در دانشگاهها در موضوعات رشته های مختلف به ویژه رشته های حقوق و علوم پزشکی که با جان و مال و ناموس مردم سر و کار دارند ، ضمن تشکر از هیات رئیسه واحد و استقبال آنها از برگزاری این نشست ، خواهان برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در موضوعات متنوع از جمله نحوه استفاده و رویکرد جوانان به فضای مجازی و ماهواره ها توسط انجمن علمی حقوق شد که با اقبال هیات رئیسه واحد نیز روبه رو گردید. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز ، انجمن علمی رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از سالهای گذشته تاکنون از انجمن های علمی فعال استان فارس می باشد که برنامه های متنوعی توسط اعضای این انجمن از جمله اردوهای علمی شامل دیدار از دادگستری ها و برگزاری سمینارهای علمی متنوع با موضوعات مختلف برگزار می شود.

ادامه مطلب

اعزام دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به حرم مطهر ثامن الحجج (ع)

اعزام دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به حرم مطهر ثامن الحجج (ع) خبرگزاری آنا : به همت دفتر فرهنگ اسلامی و حوزه معاونت اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، در راستای تلطیف روحیع معنوی و کسب فیوضات روحانی ، تعدادی از دانشجویان و کامندان این واحد دانشگاهی در قالب اردوی زیارتی به حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا (ع) اعزام شدند. به گزارش آنا از نی ریز ، در مراسم بدرقه زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) ، دکتر محمد شعبانی رئیس واحد نی ریز و هیات رئیسه این واحد دانشگاهی و اکبر رحمتی عضو شورای اسلامی شر نی ریز حضور داشتند. به گزارش آنا از نی ریز ، هر ساله دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز اردوهای زیارتی سیاحتی مختلفی از جمله اردوی زیارتی حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران و اردوی زیارتی مرقد منور امام خمینی (ره) را به عنوان برنامه های فرهنگی قابل اجرا در کارنامه خود دارد.

ادامه مطلب

ادغام معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

در راستای طرح تجمیع 2 انجام شد : ادغام معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : در راستای طرح تجمیع 2 در دانشگاه آزاد اسلامی که با مدیریت و تدبیر دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به منظور چابک سازی واحدها و کاهش هزینه ها و پرهیز از بروکراسی در واحدهای دانشگاهی برگزار می گردد ،حوزه معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی واحد نی ریز در هم ادغام و سرپرستی این دو حوزه به دکتر فرج اله نگهداری از اعضای هیات علمی این واحد دانشگاهی در گروه حسابداری محول گردید. به گزارش آنا از نی ریز در جلسه ای که به منظور تقدیر از زحمات و خدمات دکتر مهدی منعمی سرپرست حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد نی ریز در مدت تصدی مسئولیتشان در این حوزه با حضور اعضای هیات رئیسه و مدیران و کارکنان حوزه پژوهش برگزار شد ، دکتر محمد شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن تقدیر از زحمات دکتر مهدی منعمی در حوزه پژوهش و اعطای لوح سپاس به وی ، حکم دکتر فرج اله نگهداری را به وی اعطاء و برای وی در انجام این وظیفه آرزوی موفقیت نمود.

ادامه مطلب

شرکت اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

شرکت اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در راهپیمایی یوم الله 13 آبان خبرگزاری آنا : راهپیمایی یوم الله 13 آبان ، امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده اقشار مردم به ویژه دانشگاهیان برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز،هیات رئیسه،اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز همگام و همراه با سایر مردم با شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و با سر دادن شعارهای " مرگ بر استکبار " ، " مرگ بر آمریکا " ، " مرگ بر اسرائیل " ، " مرگ بر آل سعود " و " مرگ بر ضد ولایت فقیه " بار دیگر با آرمان های امام ، رهبری و شهداء تجدید میثاق کردند. به گزارش آنا از نی ریز ، راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه در نی ریز با تجمع عظیم مردمی به ویژه با حضور دانش آموزان و دانشجویان از مسجد ولی عصر ( عج ) شروع و تا محل مصلی نماز جمعه،گلزار مطهر شهداء و امامزادگان واجب التعظیم ادامه یافت و شرکت کنندگان ضمن حضور بر تربت پاک شهدای انقلاب و دفاع مقدس و قرائت زیارت و فاتحه بر ضرورت پاسداشت از ارزشهای اصیل اسلامی تاکید کردند . در پایان این راهپیمایی ، شرکت کنندگان با فریادهای " الله اکبر " بندهای قرائت شده قطعنامه یوم الله 13 آبان ماه را تایید کردند.

ادامه مطلب

امریه خدمت سربازی ویژه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

امریه خدمت سربازی ویژه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خبرگزاری آنا : معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای کشور در رشته هایی خاص به صورت امریه خدمت مقدس سربازی استفاده می نماید. به گزارش آنا رشته های مورد نیاز این معاونت عبارتند از : جامعه شناسی ، جغرافیای روستایی ، برنامه ریزی منطقه ای ، اقتصاد ، مدیریت منابع انسانی ، MBA و سایر تخصص های مرتبط با توسعه روستایی. متخصصین حائز شرایط در دفاتر ادارات کل روستایی استانداری ها و ستاد با هدف تعمیق اقدامات اجرایی و انجام کارهای مطالعاتی در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی و شکل گیری کارگروههایی از نخبگان ، مراکز رشد ، شرکت های دانش بنیان و ... در حوزه روستا به صورت امریه خدمت مقدس سربازی به کارگیری می شوند. بنابر اعلام مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس ، نیروهای واجد شرایط جهت گزینش و طی مراحل اداری باید به دفتر امور روستایی واقع در شیراز چهار راه ادبیات مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به همت حوزه های دانشجویی ، فرهنگی ، پژوهشی ، آموزشی و اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، اردوی توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود مقاطع مختلف تحصیلی در سالن آمفی تئاتر واحد نی ریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز در این اردوی توجیهی که با حضور هیات رئیسه ، مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف واحد همراه بود ، دکتر شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود در خصوص فضیلت علم و دانش از منظر آیات و روایات مطالبی را بیان نمود و به معرفی حوزه های مختلف واحد پرداخت. به گزارش آنا در ادامه ، سرپرستان ، معاونین و مدیران بخشهای مختلف توضیحاتی در خصوص شرح وظایف و عملکرد حوزه های تحت سرپرستی خود ارائه نمودند. پخش کلیپ های آموزشی ، توزیع بسته فرهنگی ، پرسش و پاسخ توسط دانشجویان ، شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار از دیگر برنامه های اجرا شده جهت دانشجویان جدیدالورود واحد نی ریز بود.

ادامه مطلب

انتشار دومین خبرنامه داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

انتشار دومین خبرنامه داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : دومین شماره خبرنامه داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز تهیه و منتشر شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نی ریز ، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز جهت اطلاع رسانی فعالیتهای دانشگاه به دانشجویان ، اساتید و کارمندان دومین شماره خبرنامه داخلی واحد را تهیه و منتشر نمود. به گزارش آنا در این شماره مطالبی در خصوص درایت و تدبیر دکتر میرزاده در راستای توسعه و بسط تحصیلات تکمیلی ، زمان و نحوه مراجعه و مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد و اسامی رشته های کارشناسی ارشد جدید واحد نی ریز ، برنامه های برگزار شده گرامیداشت هفته دفاع مقدس و اردوهای جهادی دانشجویان واحد نی ریز آمده است.

ادامه مطلب