آرشیو اخبار

معرفی دستاوردها و اختراعات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به داوطلبان کنکور سراسری

معرفی دستاوردها و اختراعات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به داوطلبان کنکور سراسری خبرگزاری آنا: به همت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، دستاوردها ، اختراعات ، ابتکارات ، موفقیت های علمی و ورزشی و رشته های واحد نی ریز به داوطلبان کنکور سراسری معرفی گردید. به گزارش آنا از نی ریز با نصب بنرهای تبلیغاتی و تهیه و توزیع بروشور توسط روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، رشته های تحصیلی و دانشجویان و اساتید مخترع و مبتکر و موفقیت های علمی و ورزشی و رشته های این واحد دانشگاهی به داوطلبان کنکور سراسری معرفی گردید.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه توجیهی و مشاوره با اولیاء داوطلبان کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری جلسه توجیهی و مشاوره با اولیاء داوطلبان کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : جلسه آزمون کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه 25 تیرماه به طور همزمان در سراسر کشور آغاز شد و در حوزه شهرستان نی ریز این آزمون به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و با حضور 925 داوطلب در دو سالن مجزا و به تفکیک برادران و خواهران برگزار شد. به گزارش خبرگزاری آنا از نی ریز در گروه آزمایشی علوم تجربی در حوزه نی ریز 588 داوطلب زن و 337 داوطلب مرد شرکت کردند که این آمار با توجه به تعداد شرکت کنندگان در گروه های علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی حکایت از علاقه مندی داوطلبان و خانواده های آنان جهت ادامه تحصیل فرزندانشان در رشته های علوم پزشکی دارد. به گزارش آنا در حاشیه برگزاری جلسه آزمون سراسری گروه علوم تجربی ، نشست توجیهی و مشاوره ای نیز با حضور هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و خانواده های داوطلبان در محل مسجد امام حسن عسکری (ع) واحد نی ریز برگزار شد. در این نشست شعبانی رئیس واحد نی ریز ضمن بیان تاریخچه این واحد دانشگاهی و معرفی دستاوردها و امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و رشته ها عنوان داشت : کنکور پایان راه و پایان زندگی نیست و بسیاری از انسان های موفق و کارآفرین در جامعه هستند که موفقیتشان از جاده و مسیر کنکور نگذشته است. رئیس واحد نی ریز با بیان این مطلب در جمع خانواده های داوطلبان کنکور سراسری که بسیاری از روسا و کارمندان ادارات ، موسسات و نهادها و بسیاری از معلمان ، دانش آموخته و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و هستند گفت : تحصیل در شهر محل سکونت هزینه هایی پایین تر از تحصیل در دیگر شهرها را دارد و اولیاء داوطلبان عموماً برای تحصیل فرزندشان در دیگر شهرها با مشکلاتی از قبیل هزینه های رفت و آمد ، اسکان و اجاره بهاء و خورد و خوراک روبه رو هستند و همچنین دغدغه های امنیتی و خطرات جاده ای که همیشه با پدران و مادران همراه است و چه بهتر که با وجود دانشگاه آزاد اسلامی که الحمدلله در اکثر شهرها دارای واحدها و مراکز آموزشی باکیفیت است شاهد ادامه تحصیل داوطلبان در این دانشگاه باشیم. به گزارش آنا ، نگهداری معاون آموزشی و پژوهشی واحد نی ریز نیز با حضور در جمع خانواده های داوطلبان ضمن خیرمقدم به آنان و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان گفت : امروز شاهد گرایش بیش از حد شرکت کنندگان در گروه علوم تجربی هستیم و این امر می طلبد که در واحد نی ریز هم به سمت تصویب رشته های علوم پزشکی حرکت کنیم منتها باید متوجه بازار کار در این رشته ها نیز باشیم و توجه داشته باشیم که با توجه به بازار کسب و کار در کشور ما بیشتر برای فارغ التحصیلان دیگر گروههای آموزشی شاهد اشتغال زایی هستیم. در پایان این نشست سوالات و درخواست هایی از سوی خانواده های داوطلبان مبنی بر تصویب رشته های مرتبط با علوم پزشکی مطرح شد که شعبانی رئیس واحد نی ریز و نگهداری معاون آموزشی و پژوهشی این واحد دانشگاهی از همکاری مطلوب و قول مساعد دکتر مسعودی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی با این واحد دانشگاهی به ویژه در زمینه تصویب رشته ها در مقطع تحصیلات تکمیلی و تاسیس دانشکده پیراپزشکی و همچنین تلاش مسئولان این واحد دانشگاهی جهت تصویب و راه اندازی این رشته ها در آینده ای نزدیک در این واحد دانشگاهی گفتند.

ادامه مطلب

رقابت 226 شرکت کننده در کنکور سراسری گروههای آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی در شهرستان نی ریز

رقابت 226 شرکت کننده در کنکور سراسری گروههای آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی در شهرستان نی ریز خبرگزاری آنا : کنکور سراسری گروههای آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی سال 1395 در شهرستان نی ریز همزمان با سراسر کشور امروز پنج شنبه 24 تیر ماه برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز دراین آزمون که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد 226 داوطلب در گروههای آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی به رقابت پرداختند. در گروه آزمایشی علوم انسانی در حوزه شهرستان نی ریز 133 شرکت کننده که حضور داشتند که 91 داوطلب را زنان و 42 شرکت کننده را مردان تشکیل می دادند. به گزارش آنا از نی ریز در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 93 شرکت کننده در حوزه شهرستان نی ریز حضور داشتند که 75 داوطلب را مردان و 18 شرکت کننده را زنان تشکیل می دادند. بدین ترتیب در کنکور سراسری سال 95 در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در حوزه نی ریز تعداد داوطلبان مرد بیش از 4 برابر داوطلبان زن و در گروه آزمایشی علوم انسانی در حوزه نی ریز تعداد داوطلبان زن بیش از 2 برابر تعداد داوطلبان مرد می باشد. به گزارش آنا از نی ریز در آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی تعداد 12 داوطلب غائب بودند که از بین آنها 10 داوطلب مرد و 2 داوطلب زن می باشند و در گروه آزمایشی علوم انسانی 15 داوطلب غائب می باشند که 10 داوطلب زن و 5 داوطلب مرد هستند.

ادامه مطلب

برگزاری نشست توجیهی عوامل اجرایی کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری نشست توجیهی عوامل اجرایی کنکور سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : نشست توجیهی عوامل اجرایی کنکور سراسری سال 1395 با حضور مدیران و سرپرستان ، رابطان و مراقبان حوزه های برگزاری آزمون در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد. به گزارش آنا از نی ریز در این نشست محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، فرج الله نگهداری معاون آموزشی پژوهشی واحد نی ریز ، مهدی راه وار نماینده تام الاختیار آزمون سراسری در نی ریز ، عابدی مسئول حراست اداره آموزش و پرورش نی ریز و برخی از عوامل اجرایی آزمون به ذکر پیشنهادات خود در رابطه به بهتر برگزار کردن این آزمون پرداختند. به گزارش آنا ، کنکور سراسری سال 95 روزهای پنج شنبه و جمعه 24 و 25 تیر ماه با شرکت 1379 داوطلب در نی ریز و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری آزمون تفسیر سوره حجرات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری آزمون تفسیر سوره حجرات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی و دفتر توانمند سازی منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ، آزمون تفسیر سوره مبارکه حجرات با حضور کارمندان و اساتید شرکت کننده در پنجمین طرح فرهنگی- قرآنی رمضان بهار قرآن بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و با حضور حجه الاسلام رحمانی زاده رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نی ریز و مدرس کارگاه آموزشی تفسیر سوره حجرات در مسجد امام حسن عسکری (ع) واحد نی ریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز به شرکت کنندگان در این طرح فرهنگی- قرآنی که امتیاز لازم را کسب کنند گواهینامه کارگاه آموزشی تفسیر سوره حجرات اعطاء می گردد و نفرات برتر نیز با اهدای جوایز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری نشست بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

برگزاری نشست بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : نشست مسئولین بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان نی ریز با حضور جناب سرهنگ توکل فرمانده بسیج سپاه ناحیه مقاوت نی ریز به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز در این نشست ، دکتر شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ضمن خیر مقدم به مسئولین بسیج اساتید از همکاری تنگاتنگ و تعامل سازنده اساتید و دانشجویان بسیجی با این واحد دانشگاهی و برگزاری مراسم ها و مناسبتهای فرهنگی توسط دانشجویان و اساتید بسیجی تقدیر و تشکر نمود. در ادامه نیز هریک از مسئولین بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را در راستای توسعه فرهنگ بسیجی و اجرای برنامه های فرهنگی و برگزاری کارگاههای آموزشی ارائه کردند.

ادامه مطلب

کسب رتبه اول استان در مسابقات قرآن و عترت توسط مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

کسب رتبه اول استان در مسابقات قرآن و عترت توسط مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا : مهدی جلالیان مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با شرکت در مرحله استانی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد شیراز برگزار شد موفق به کسب رتبه اول این دوره از مسابقات در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم در بخش اساتید و راهیابی به مرحله کشوری این مسابقات شد. به گزارش آنا ، مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با اهدای لوح تقدیر از سوی دکتر حمزه سارویی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس نیز مورد تقدیر قرار گرفت. مرحله کشوری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی قرار است شهریور ماه و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار شود. به گزارش آنا ، مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در سال گذشته نیز موفق شده بود در مرحله کشوری بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت که به میزبانی واحد بروجرد برگزار شد در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم حائز رتبه اول کشوری در بخش اساتید گردد.

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز میزبان 1379 داوطلب کنکور سراسری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز میزبان 1379 داوطلب کنکور سراسری خبرگزاری آنا : آزمون سراسری سال 1395 خورشیدی 24 و 25 تیر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز برگزار می‌شود و 1379 دانش‌آموز نی‌ریزی در پنج رشته آزمون سراسری شرکت خواهندنمود. مهدی ره‌وار کارمند امور شهریه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه آزمایشی علوم انسانی درصبح پنج‌شنبه 24 تیر ماه و داوطلبان گروه آزمایشی هنر عصر پنج‌شنبه 24 تیر ماه و داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه 25 تیر ماه داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در عصر جمعه 25 تیر ماه در 369 شهرستان و بخش مختلف بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. به گزارش آنا از نی ریز ، در کنکور امسال در شهرستان نی ریز در آزمون علوم ریاضی و فنی 105 نفر شرکت می‌کنند که از این تعداد 85 نفر پسر و20 نفر دختر با هم رقابت می‌کنند.در رشته‌ علوم انسانی که همزمان با علوم ریاضی و فنی برگزار می‌شود، 148نفر حضور دارند که از این تعداد 101 نفر دختر و 47 نفر پسر هستند. در آزمون هنر، 58 نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد 41 نفر دختر و 17 نفر پسر می‌باشند. در سنگین‌‌ترین رقابت کنکور امسال در نی‌ریز 925 نفر از دانش‌آموزان علوم تجربی با هم به رقابت پرداخته که از این تعداد 588 نفر دختر و 337 نفر پسرمی‌باشد. اما در آخرین آزمون که در عصر جمعه 25 تیرماه برگزار می‌شود 143 نفر از داوطلبین زبان‌های خارجه با هم به رقابت می‌پردازند که 95 دختر و 48 پسر در آن حضور دارند. به گزارش آنا کلیه داوطلبان گروههای آزمایشی می‌توانند کارت شرکت در آزمون خود را از روز یکشنبه بیستم تیرماه 95 تا روز چهارشنبه بیست و سوم تیرماه 95 از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیsanjesh.org پس از وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده و پرینت کارت خود اقدام نمایند. به گزارش آنا از نی ریز داوطلبان همچنین می‌توانند پس از پرینت کارت شرکت در آزمون در صورت وجود نقص احتمالی، از روز سه‌شنبه بیست و دوم تیرماه 95 به باجه رفع نقص واقع در ساختمان اداری دانشگاه آزاداسلامی واحد نی‌ریز مراجعه نمایند. همچنین داوطلبین در صورت داشتن هرگونه ابهام وسؤال می‌توانند در ساعت اداری با شماره‌های 53828179-53828171-53828158 تماس حاصل نمایند.

ادامه مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز میزبان 1379 داوطلب کنکور سراسری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز میزبان 1379 داوطلب کنکور سراسری خبرگزاری آنا : آزمون سراسری سال 1395 خورشیدی 24 و 25 تیر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز برگزار می‌شود و1379 دانش‌آموز نی‌ریزی در پنج رشته آزمون سراسری شرکت خواهندنمود. مهدی ره‌وار کارمند امور شهریه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه آزمایشی علوم انسانی درصبح پنج‌شنبه 24 تیر ماه و داوطلبان گروه آزمایشی هنر عصر پنج‌شنبه 24 تیر ماه و داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه 25 تیر ماه داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در عصر جمعه 25 تیر ماه در 369 شهرستان و بخش مختلف بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. به گزارش آنا از نی ریز ، در کنکور امسال در شهرستان نی ریز در آزمون علوم ریاضی و فنی 105 نفر شرکت می‌کنند که از این تعداد 85 نفر پسر و20 نفر دختر با هم رقابت می‌کنند.در رشته‌ علوم انسانی که همزمان با علوم ریاضی و فنی برگزار می‌شود، 148نفر حضور دارند که از این تعداد 101 نفر دختر و 47 نفر پسر هستند. در آزمون هنر، 58 نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد 41 نفر دختر و 17 نفر پسر می‌باشند. در سنگین‌‌ترین رقابت کنکور امسال در نی‌ریز 925 نفر از دانش‌آموزان علوم تجربی با هم به رقابت پرداخته که از این تعداد 588 نفر دختر و 337 نفر پسرمی‌باشد. اما در آخرین آزمون که در عصر جمعه 25 تیرماه برگزار می‌شود 143 نفر از داوطلبین زبان‌های خارجه با هم به رقابت می‌پردازند که 95 دختر و 48 پسر در آن حضور دارند. به گزارش آنا کلیه داوطلبان گروههای آزمایشی می‌توانند کارت شرکت در آزمون خود را از روز یکشنبه بیستم تیرماه 95 تا روز چهارشنبه بیست و سوم تیرماه 95 از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیsanjesh.org پس از وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده و پرینت کارت خود اقدام نمایند. به گزارش آنا از نی ریز داوطلبان همچنین می‌توانند پس از پرینت کارت شرکت در آزمون در صورت وجود نقص احتمالی، از روز سه‌شنبه بیست و دوم تیرماه 95 به باجه رفع نقص واقع در ساختمان اداری دانشگاه آزاداسلامی واحد نی‌ریز مراجعه نمایند. همچنین داوطلبین در صورت داشتن هرگونه ابهام وسؤال می‌توانند در ساعت اداری با شماره‌های 53828179-53828171-53828158 تماس حاصل نمایند.

ادامه مطلب

حضور پرشور دانشگاهیان واحد نی ریز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور پرشور دانشگاهیان واحد نی ریز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس خبرگزاری آنا : هیات رئیسه ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز همراه و همگام با دیگر اقشار مردم در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند. به گزاش آنا از نی ریز در این مراسم باشکوه، اقشار مختلف مردم از حدود ساعت ١١:٣٠ مسیر مابین مسجد ولی‌عصر تا مصلای بزرگ نمازجمعه را با شعارهایی نظیر الله‌اکبر-، لااله‌الاالله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر صهیونیست، اسرائیل اسرائیل مرگت باد مرگت باد، آمریکا آمریکا ننگت باد ننگت باد، دولت رعب و وحشت اسرائیل اسرائیل، نشانه مذلت اسرائیل اسرائیل-، فلسطین تجلی وحدت مسلمین است، بیت‌المقدس صحنه جهاد است، آزادی‌اش فرموده امام است، بیت‌المقدس قبله نخستین، باشد از آن همه مسلمین-، فلسطین پاره جان اسلام، فلسطین مشهد پیغمبران، حزب‌ا... می‌رزمد، اسرائیل می‌لرزد، مقاومت پیروز است، اسرائیل نابود است، آزادی فلسطین، شعار مسلمین است - روز جهانی قدس، یوم‌ا... یوم‌ا...، لعنت حق تا ابد، به خاندان فهد، آل‌سعود کافر است، شیعه‌کش و باطل است، آل‌سعود و دولت خلیفه، هنگامه نابودی‌اش رسیده، الغای تابعیت سود و ثمر ندارد- توطئه سعودی هرگز اثر ندارد و... پیمودند. بعد از آتش زدن پرچمهای آمریکا و اسرائیل توسط بسیجیان پایگاه مسجد امام خمینی(ره)، نمازگزاران در مصلای نمازجمعه حضور یافتند و قطعنامه‌ پایانی راهپیمایی روز قدس در ١٠ بند قرائت شد. سپس آیت‌ا... سیدمحمد فقیه امام‌جمعه نی‌ریز در سخنانی با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی اظهار امیدواری نمود که اسرائیل این غده سرطانی از روی زمین محو و سرزمین فلسطین در اختیار مردمش قرار گیرد. ایشان همچنین اظهار امیدواری کرد که نماینده مجلس بتواند از حوزه انتخابیه خود دفاع و مشکلات مردم را حل کند. امام‌جمعه نی‌ریز در جایی دیگر با بیان اینکه 70 هزار تلمبه غیرمجاز در استان فارس است، گفت: «در حالی که کشاورزان ما از این خشکسالی رنج می‌برند، عده‌ای که کار کشاورزی ندارند، از دولت اجازه گرفتند، تلمبه زدند و آب‌فروشی می‌کنند. حتی می‌گویند در نی‌ریز یک نفر یک میلیارد تومان آب فروخته است. اگر آب جزء منافع ملی و برای همه است، فکری برایش کنید. کجا دولت اجازه می‌دهد یک نفر هر چه دلش می‌خواهد برداشت کند، زیادی‌اش را بفروشد و از منافع مردم استفاده کند؟ در قدیم این قناتها سرطاق داشت، اما امروز آبهای کشور زیر نظر کیست و چه کسی تصمیم می‌گیرد؟ مسئولین باید برای کشاورزانی که دستشان پینه بسته و درختانشان دارد خشک می‌شود فکری کنند.

ادامه مطلب