آرشیو اخبار

اطلاعیه مهم  " سه شنبه ۲۵ مهر ماه آخرین مهلت انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶  "

اطلاعیه مهم " سه شنبه ۲۵ مهر ماه آخرین مهلت انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ "

اطلاعیه مهم به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند سه شنبه ۲۵ مهر ماه آخرین مهلت انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ می باشد. برای دانشجویانی که تا تاریخ مذکور جهت انتخاب واحد نیمسال اول مراجعه نکنند مرخصی تحصیلی لحاظ خواهد شد.

ادامه مطلب

بدرقه کاروان زیارتی عتبات عالیات دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز، مراسم بدرقه کاروان زیارتی اساتید، کارمندان و دانشجویان این واحد دانشگاهی با حضور هیات رئیسه ، مدیر و روحانی کاروان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با خانواده شهدا

دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با خانواده شهدا خبرگزاری آنا: هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواه شهدای این دوران دیدار و از نزدیک با آنها گفت و گو کردند. به گزارش خبرنگار آنا از نی ریز در این دیدارها که با حضور فرمانده سپاه پاسداران ناحیه نی ریز جناب سرهنگ درستکار و مسئولین اداره بنیاد شهید و دکتر محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد با خانواده شهیدان سرپوش، جلالی و متقی پیشه از نزدیک گفت و گو و یاد و خاطره این شهیدان سرافراز گرامی داشته شد و هدایایی نیز به رسم یادبود اهداء گردید.

ادامه مطلب