آرشیو اخبار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گفت وگو با ایسکانیوز مطرح کرد؛ ثبت ۶۰ اختراع در دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گفت وگو با ایسکانیوز مطرح کرد؛ ثبت ۶۰ اختراع در دانشگاه آزاد اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز گفت: در چند سال اخیر نزدیک به بیش از ۶۰ اختراع در دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده و از این اختراعات دانشگاه آزاد اسلامی حمایت می کند.

ادامه مطلب

تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان واحد نی ریز در اعتراض به تصمیم ترامپ

خبرگزاری آنا: عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه نی ریز ، هیات رئیسه، اساتید،دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز همگام با دانشجویان، اساتید و کارمندان سایر مراکز آموزش عالی با تجمع در مقابل مسجد امام حسن عسکری(ع) دانشگاه آزاد اسلامی تجمع و با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر اسرائیل" و " آمریکا آمریکا ننگت باد ننگت باد اسرائیل اسرائیل شرمت با شرمت باد " اعتراض خود را نسبت به تصمیم ترامپ مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

ادامه مطلب

برگزاری نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با مسئولین بسیج دانشجویی نی ریز

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و دبیر هیات امنای این استان در نشستی که به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو با حضور راهوار معاون فرماندار نی ریز و مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان در دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز تشکیل شد، شرکت کرد و به استماع سخنان و نظرات دانشجویان بسیجی پرداخت.

ادامه مطلب

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از نمایشگاه عکس واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: دکتر محمدکاظم کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در حاشیه‌ی بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و نشست با دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی به مناسبت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو از نمایشگاه عکس یادها و خاطره‌ها که به همت حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی واحد نی ریز برپا شده بود، بازدید کرد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با کارمندان و اساتید واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: رئیس و دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو و در سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و نواده‌ی ایشان امام جعفرصادق(ع) در نشستی با کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحدنی ریز دیدار و گفت و گو کرد.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس: اگر سردار سلیمانی فردی اروپایی بود تمام کتاب‌ها را از ذکر دلاوری‌های وی پر می کردند.

خبرگزاری آنا:مراسم گرامی داشت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو با حضور دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم رئیس و دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، جمعی از مسئولین و روسای مراکز آموزش عالی شهرستان نی ریز و با شرکت گسترده دانشجویان دانشگاه‌ها در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در دیدار با عضو مجلس خبرگان رهبری: توجه به مسائل فرهنگی با محوریت تبیین سبک زندگی اسلامی، تصویب رشته‌های گروه پزشکی و حرکت به سمت درآمدزایی غیر شهریه‌ای از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی است.

خبرگزاری آنا: دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به همراه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به مناسبت ولادت با سعادت رسول گرامی اسلام(ص) و امام جعقر صادق(ع) و ۱۶ آذر ماه روز دانشجو با آیت الله سید محمد فقیه امام جمعه نی ریز و عضو مجلس خبرگان رهبری از نزدیک دیدار و گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس را ارائه کرد.

ادامه مطلب

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز خبرگزاری آنا: به همت حوزه‌های معاونت دانشجویی فرهنگی و اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) و تقارن این ایام خجسته با ۱۶ آذر ماه روز دانشجو، هیات رئیسه واحد نی ریز همراه با گل و شیرینی در کلاس‌های درس دانشجویان حاضر شدند و با اهداء شاخه گل به دانشجویان و عرض شادباش این ایام، روز دانشجو و میلاد سراسر نور خاتم النبیین(ص) و هفته وحدت را به اساتید و دانشجویان تبریک گفتند.

ادامه مطلب