آرشیو اخبار

دعا جهت شفای مصدومان و طلب غفران جهت درگذشتگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز امروز چهارشنبه پنجم دی ماه، ضمن اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد امام حسن عسکری(ع) دانشگاه جهت شفا و بهبودی کامل مصدومان ، مجروحان و آسیب دیدگان سانحه واژگونی اتوبوس دعا و آرزوی سلامتی و برای درگذشتگان این حادثه طلب غفران و آمرزش و برای بازماندگان و خانواده‌های آن‌ها از درگاه قادر متعال طلب صبر جمیل و اجر جزیل کردند.

ادامه مطلب

اعطای بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به ۲۰۰ دانشجوی متقاضی بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات اعطاء کرد.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی افزایش مهارتهای زندگی با موضوع قلک عشق

چشمه علایی، کارشناس و مشاور خانواده: عدم آگاهی نسبت به مهارت‌های زندگی زناشویی، عامل اصلی جدایی بسیاری از زوج‌هاست.

خبرگزاری آنا: کارگاه آموزشی افزایش مهارت‌های زندگی با موضوع " قلک عشق " به اهتمام حوزه‌ی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز ویژه‌ی کارکنان و اساتید دانشگاه و خانواده‌های آن‌ها در سالن کنفرانس این مجموعه‌ی دانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب
برگزاری همایش ازدواج سالم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

چشمه علایی، مشاور خانواده و روانشناس: ازدواج سالم و موفق موجب رشد مادی و معنوی همه افراد خانواده می شود.

خبرگزاری آنا: همایش " ازدواج سالم، معیارها و ملاک‌ها " با مشارکت و همکاری شبکه بهداشت و درمان نی ریز، مرکز تخصصی مشاوره خانواده بهار نکو و حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دانشجویان مراکز آموزش عالی شهرستان نی ریز در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد.

ادامه مطلب

مسابقه عکاسی " پاییز دانشگاه من " با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

خبرگزاری آنا: بسیج دانشجویی شهرستان نی ریز با همکاری حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی مراکز آموزش عالی، مسابقه عکاسی با موضوع " پاییز دانشگاه من " را با هدف ارائه‌ی تصاویر زیبای فصل پاییز از مناظر دیدنی دانشگاه و به خصوص فضای سبز آن در این فصل و توجه بیشتر به محیط اطراف جهت بهره مندی از زیبایی‌های آفرینش برگزار کرد.

ادامه مطلب

بازدید فرماندار نی ریز از دستاوردهای پژوهشی مراکز آموزش عالی

خبرگزاری آنا: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان نی ریز به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی پژوهش در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب " محراب مسجد جامع نی ریز " برگزار شد که مورد بازدید و استقبال محمدرضا امیری فرماندار نی ریز، علی راه وار معاونت فرمانداری نی ریز و جمعی از روسای ادرات و پژوهشگران و نویسندگان و اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها قرار گرفت.

ادامه مطلب

کسب رتبه برتر مسابقات مشبک و منبت توسط دانشجوی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: محمدجواد معدلی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با شرکت در بخش هنری بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی توانست در رشته‌ی مشبک و منبت با کسب امتیاز ۹۵ از ۱۰۰ رتبه‌ی نخست این مسابقات را از آن خود کند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز : بیش از ۶۰ طرح اختراع توسط دانش‌آموختگان و اساتید واحد نی ریز ثبت شده است.

خبرگزاری آنا: مراسم گرامیداشت هفته‌ی پژوهش با حضور محمدرضا امیری فرماندار نی ریز، دکتر سید محمدرضا رئیس السادات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز، اساتید و دانشجویان مراکز آموزش عالی، جمعی از نویسندگان و پژوهشگران و مسئولین ادرات در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نی ریز برگزار شد.

ادامه مطلب