آرشیو اخبار

رئیس السادات در دیدار با روحانیون: در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اعتقادی و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی با حوزه علمیه همکاری می کنیم.

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس السادات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به اتفاق جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه با حضور در حوزه‌های علمیه امام صادق(ع) و امام مهدی (عج) و در دیدار با روحانیون و طلاب حوزه ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت معصومه (س) ، آمادگی دانشگاه را در همکاری‌های علمی و آموزشی و برگزاری همایش‌ها و کرسی‌های آزاداندیشی اعلام نمود.

ادامه مطلب

رئیس السادات به مناسبت ۲۷ آذر ماه: همفکری، همگامی و همکاری روحانیون و دانشگاهیان، از اختلافات کاسته و از انحرافات فکری جوانان جلوگیری می کند.

خبرگزاری آنا: دکتر سید محمدرضا رئیس السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز که خود از طلاب حوزه علمیه نیز بوده و دارای مدرک دکتری فیزیک است در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا به مناسبت ۲۷ آذر ماه سالروز وحدت حوزه و دانشگاه، ضمن تبریک این روز به روحانیون و دانشگاهیان و گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکترآیت الله مفتح گفت : " این استاد حوزه و دانشگاه، فعالیت‌های اثربخشی را در راه تحقق وحدت حوزه و دانشگاه انجام داد و ۲۷ آذر ماه سالروز شهادت این روحانی برجسته به نام روز وحدت این دو نهاد علمی – آموزشی نامگذاری شده است."

ادامه مطلب

تازه‌های نشر تالیف و ترجمه سه کتاب توسط اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

خبرگزاری آنا: اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه حقوق و علوم تربیتی موفق به تالیف سه کتاب تحت عناوین " مسئولیت‌های مدنی پزشکی"، "موفقیت در مهارت‌های تفکر انتقادی " و " طرح درس‌هایی برای آموزش تاب آوری به کودکان " شدند.

ادامه مطلب

با همکاری استاد و دانشجوی صورت گرفت : ترجمه کتاب " تعیین ساختار به وسیله‌ی NMR در شیمی آلی "

خبرگزاری آنا: مجید احمدزاده دکترای تخصصی شیمی آلی با همکاری دکتر طاهره خصوصی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در گروه شیمی و انسیه مهدوی دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی این واحد دانشگاهی موفق به ترجمه‌ی کتاب " Structure elucidation by NMR in organic chemistry " شدند.

ادامه مطلب

کسب عنوان سوم تیمی دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز در مسابقات تنیس روی میز

خبرگزاری آنا: مسابقات تنیس روی میز دانشجویان برادر دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با حضور تیم‌های دانشجویی از ۹ واحد دانشگاهی طی سه روز در آذر ماه به میزبانی واحد لارستان برگزار شد و تیم‌های لارستان، شیراز، نی ریز و ارسنجان به ترتیب عناوین اول تا چهارم تیمی را کسب کردند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: برگزاری مسابقات ورزشی در دانشگاه باعث ایجاد فضای شاد و بانشاط در بین دانشجویان می شود.

خبرگزاری آنا: اختتامیه مسابقات والیبال جام بسیج که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با حضور تیم‌های دانشجویی و کارکنان از نی ریز و استهبان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد و به مدت دو هفته نیز ادامه داشت، شب گذشته با قهرمانی تیم کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به پایان رسید.

ادامه مطلب
به مناسبت روز دانشجو صورت گرفت : گلباران قبور شهدای دانشجو توسط دانشگاهیان نی ریز

به مناسبت روز دانشجو صورت گرفت : گلباران قبور شهدای دانشجو توسط دانشگاهیان نی ریز

خبرگزاری آنا : به مناسبت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به اتفاق هیات رئیسه ضمن حضور در گلزار مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و قرائت فاتحه جهت آنان، با گلباران قبور شهدای دانشجو یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

ادامه مطلب

امام جمعه نی ریز در خطبه‌های نماز جمعه ۱۶ آذر ماه : امروز کلید سعادت و ترقی کشور در دست دانشجویان است.

خبرگزاری آنا: آیت الله سید محمد فقیه نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه نی ریز در خطبه‌های نماز جمعه ۱۶ آذر ماه که با روز دانشجو تقارن داشت، گفت: " امروز کلید سعادت و ترقی کشور در دست دانشجویان است و دانشجویان هستند که استکبار ستیز و استعمار ستیزند. "

ادامه مطلب

گرامیداشت روز دانشجو در نماز جمعه نی ریز

خبرگزاری آنا: دکتر سید محمدرضا رئیس السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به عنوان سخنران بین الصلاتین نمازجمعه ۱۶ آذر ماه به مناسبت روز دانشجو ضمن وقایع این روز تاریخی، ۲۰ آذر ماه سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و ۳۰ ساله شدن این نهاد علمی در نی ریز را تبریک گفت و با یاد و ذکری از مرحوم سیدحسن فقیه نخستین رئیس این واحد دانشگاهی و قدردانی و سپاس از زحمات آیت الله سیدمحمد فقیه عضو خبرگان رهبری ،امام جمعه نی ریز از بدو انقلاب تاکنون، به چگونگی شکل گیری دانشگاه آزاد اسلامی در نی ریز و شروع درخواست‌های مردمی برای تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در این شهرستان با پر کردن طومار در نماز جمعه اشاره کرد.

ادامه مطلب
فرماندار نی ریز در مراسم روز دانشجو: روحیه مطالبه گری، پرسشگری و نظارتی باید در دانشجویان تقویت شود.

فرماندار نی ریز در مراسم روز دانشجو: روحیه مطالبه گری، پرسشگری و نظارتی باید در دانشجویان تقویت شود.

خبرگزاری آنا: مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو به همراه نشست شعر طنز دانشجویی با حضور محمدرضا امیری فرماندار نی ریز، جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب