آرشیو اخبار

رئیس واحد نی ریز: پیشرفت‌های اخلاقی و علمی جامعه در گرو وحدت حوزه و دانشگاه است.

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در دیداری که با برخی روحانیون حوزه‌های علمیه نی ریز به مناسبت ۲۷ آذر ماه سالروز وحدت حوزه و دانشگاه داشت، لازمه موفقیت و رشد کشور را در پیوند، همدلی و همگامی روحانیون و دانشگاهیان دانست.

ادامه مطلب

رئیس‌السادات تاکید کرد: ضرورت پویا و فعال سازی نریبون‌های آزاد دانشجویی در دانشگاه‌ها

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع " اعتراض یا اغتشاش " با محوریت حوادث اخیر به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز و با همکاری و مشارکت فعال بسیج دانشجویی و کانون هلال احمر، روبه روی دانشکده علوم انسانی و با حضور و استقبال دانشجویان برگزار شد و دانشجویان ضمن استقرار در پشت تریبون به ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل و حوادث اخیر پرداخته و به تفاوت‌های آشکار اعتراض و اغتشاش اشاره کردند.

ادامه مطلب

رئیس‌السادات تاکید کرد: رسالت خطیر دانشگاه در پاسداشت نام و یاد شهدای دانشجو/ منش و سیره شهدای دانشجو گنجینه طلایی سبک زندگی اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به همراه هیات رئیسه و جمعی از کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو در گلزار مطهر شهداء، حاضر شدند و ضمن گلباران و عطرافشانی قبور شهدای دانشجو و قرائت فاتحه، یاد و نام شهدای دانشجو و طلاب شهید را گرامی داشتند.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز خبر داد: آغاز ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی نی ریز در ۱۴ رشته کارشناسی ارشد

سیدمحمدرضا رئیس‌السادات در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از شروع به ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از طریق سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org خبر داد و افزود: کلیه افرادی که قصد دارند در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ادامه تحصیل دهند باید از طریق این سایت نسبت به انتخاب مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۲۵ آذر ماه اقدام کنند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: خودسازی اخلاقی و داشتن تعهد و تخصص از وظایف دانشجویان انقلابی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با بیان این مطلب که روز ۱۶ آذر روز تجلیل از اسوه‌های دانش و علم به ویژه شهدای دانشجو است، افزود: در شرایط کنونی جوانان ما و به ویژه دانشجویان انقلابی باید مطیع رهبری باشند و خودسازی اخلاقی را فراموش نکنند و در هر کاری که به آن‌ها واگذار می‌شود تخصص لازم را در کنار تعهد کسب کنند و این‌ها از وظایف دانشجویان ولایی و انقلابی است.

ادامه مطلب

امام جمعه نی ریز: دانشجویان باید ظلم ستیز، استکبار ستیز و مبارز در برابر دشمنان اسلام باشند.

خبرگزاری آنا: آیت الله سیدمحمد فقیه امام جمعه نی ریز و نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در خطبه‌های نماز جمعه ۱۵ آذر ماه در مصلای بزرگ نماز جمعه در نی ریز ضمن اشاره به شانزدهم آذر ماه روز دانشجو و با ذکر آیات قرآن کریم و اوصاف متقین گفت: امروزه یکی از وظایف اهل علم و فرهیختگان جامعه این است که باید از دانش و علم خود به دیگران انفاق کنند و موجبات آگاه سازی مردم و به ویژه جوانان را فراهم سازند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: بسیج متکی است به دانش، فهم، مهارت و بصیرت

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در حاشیه برگزاری همایش "شکوه پایداری" با اشاره به نقش و اهمیت نهاد مقدس بسیج ، بسیجیان را در همه عرصه‌ها، متکی به دانش، علم ، بصیرت و وقت شناس معرفی کرد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، همایش عظیم" شکوه پایداری " با حضور و شرکت بسیجیان نی ریزی در کنار گلزار مطهر شهدا، برگزار شد. در این همایش که با مشارکت زنان و مردان بسیجی برگزار شد، ضمن تجدید بیعت بسیجیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی، میثاق نامه بسیجیان در قالب یک سرود، همخوانی شد.

ادامه مطلب

حجه‌الاسلام راهوار: عفاف و پوشش هر فرد، نشانه ‌ای از آراستگی درونی و باطنی اوست.

مدیر کل فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا که به منظور بازرسی از اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در زمینه پوشش و عفاف در این واحد دانشگاهی و در جمع هیات رئیسه و کارشناسان فرهنگی این واحد دانشگاهی حضور داشت با اشاره به وضعیت مطلوب شهر مذهبی نی ریز و دانشگاه آزاد اسلامی در این شهر در زمینه حجاب و عفاف گفت: باید در زمینه تقویت برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و کارگاه‌های آموزشی اقدامات اساسی و جدی صورت گیرد .

ادامه مطلب