آرشیو اخبار

لغو سمینار علمی - تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز

خبرگزاری آنا: در پی شیوع گسترده موج دوم ویروس کرونا در شهرستان و نظر به عدم برگزاری هر گونه تجمع، همایش و سمینار از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در شهرستان‌های با وضعیت قرمز، علیرغم این که شهرستان نی ریز هم‌اکنون در وضعیت زرد می‌باشد بنا به توصیه و مشورت با دکتر داور آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، این سمینار علمی – تخصصی که قرار بود به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود از سوی روابط عمومی دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی لغو و برگزاری آن به زمان دیگری که شرایط مساعد باشد، موکول شد.

ادامه مطلب

انتخاب واحد ترم تابستان از ۳۰ تیرماه لغایت اول مرداد ماه

کلیه دانشجویان متقاضی اخذ واحد در ترم تابستان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز سامانه آموزش از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه لغایت ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه اول مرداد ماه نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز: ضرورت استفاده بهینه از فضای مجازی و شیوه‌های علمی در جذب دانشجو

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز ضمن تاکید بر رعایت پرونکل‌های بهداشتی در شرایط حساس کنونی، بر ضرورت استفاده بهینه حداکثری از فضای مجازی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین علمی به منظور جذب دانشجو تاکید کرد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز خبر داد: برگزاری سمینار تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز از برگزاری برگزاری سمینار تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز به همت روابط عمومی، امور رسانه و فضای مجازی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی با مشارکت فرمانداری و دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی این واحد دانشگاهی خبر داد.

ادامه مطلب

زمان جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۱۶ و ۱۷ مرداد ماه، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: بر اساس ابلاغیه مورخ ۲۳ تیرماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز، روز پنج شنبه ۹ مرداد سال ۹۹ و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ تعیین شد.

ادامه مطلب

رئیس واحد نی ریز در بازدید از مرکز آباده طشک تاکید کرد: ضرورت جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی اسناد پرداختی به تامین اجتماعی

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز در بازدید از مرکز آباده طشک بر ضرورت جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی کلیه اسناد مالی پرداخت شده به تامین اجتماعی تاکید کرد.

ادامه مطلب
ضرورت زدن ماسک در محیط دانشگاه

رئیس واحد نی ریز مطرح کرد: رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در محیط دانشگاه ضروری است.

خبرگزاری آنا: دکتر سیدمحمدرضا رئیس‌السادات، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز با اشاره به قرار گرفتن استان فارس در وضعیت هشدار، رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی از سوی دانشجویان، کارمندان و اساتید را در محیط دانشگاه به منظور حفظ سلامت آنان ضروری دانست.

ادامه مطلب